Atikmpag.sys mavi ekran hatası

Laaps_

Centipat
Selamlar uzun süredir bu mavi ekran hatasıyla boğuşmaktayım. Aylar önce DotA oynarken bu hatayı aldım, ondan sonraki dönemde ara ara oyuna girdiğimde hatayı vermeye başladı sonra ise her oyuna girişimde vermeye başladı. CS gibi oyunlarda da bu hatayla karşılaşıyordum ancak FM 19'da bu hata yokken geçtiğimiz günlerde bu hatayı bu sefer FM 19'da da alınca tekrar buraya başlık açayım dedim. Çok düşük sistem gereksinimli GTA SA, GTA vc, FM 2008 gibi oyunlarda bu sorunla karşılaşmıyorum.
İnternette yazan bütün çözümleri denememe rağmen herhangi bir çözüm bulamadım. Format atıp sürücüleri güncellememe rağmen sorun "artarak" devam etti.
Artık illahlah ettim yok mudur bu sorunun bir çözümü? Veya bu sorun donanımsal mı yazılımsal mı? Teknik servisi arayınca onlar da bir türlü çözüm bulamıyorlar ancak sorunun yazılımsal olduğunu söyleyen de oldu RAM yetersiz diyen de oldu bir türlü çözüm bulamadılar.
Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Ekran kartı modeli: AMD TM 530.
Resmi de şöyle paylaşayım.

68a34d30-7bd4-4076-8785-486a497f39c3.jpg

Buyrun upload ettim. Dosya tarihleri mart olarak gözüküyor formattan sonra iki kere vermiş daha da denememişim sanırım umarım doğru hatalardır
Dün gece yine Dota'da denedim bu sefer mavi ekran vermedi ancak oyun tamamen dondu. Arkada çalan müzik sesi çalmaya devam etti ancak ekranda hiç bir şekilde hareket yapamıyordum. Bunu daha önce de yapmıştı sanki mavi ekran hatasının çeşidi gibi. Yine mavi ekran verdiği Fm ise hata vermeden çalıştı
Gerçekten çok anlamsız bir hata sorun hala devam etmekte yardımlarınızı bekliyorum
Bu arada önceki dönemlerde de özellikle Dora da mavi ekranı bazen veriyordu bazen vermiyordu ancak son zamanlara doğru her girişimde vermeye başlamıştı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı