Atikmpag.sys Mavi Ekran Hatası

sinyorenes

Centipat
Yer
Muğla/Milas
Sistemim:
  • İşlemci: AMD A6-3420M APU with Radeon(tm) HD Graphics (4 CPUs), 1.50GHz
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7400M Series
  • İşletim Sistemi: Windows7 Home Basic 64 Bit
  • Sistem Modeli: 305E4A/305E5A/305E7A
  • BIOS: AMIBIOS Version 02QR.ME22.20120103.SKK
  • DirectX Sürümü: DirectX 11

Arkadaşlar, ben bir tane daha konu açmıştım. Orada da aynı hata vardı ancak bir tane sürücü bulup indirdim, bilgisayar sorunsuz çalışıyor tarayıcıda falan ama oyun açarken falan kapanıp bu hatayı veriyor.

Minidump dosyası paylaşır mısın?

Sanırım sürücü hatası. Ya da ekran kartının donanımsal bir sorunu var.

Son düzenleme:
Minidump dosyası paylaşır mısın?

Sanırım sürücü hatası.

@283156 yardımcı olur. Ben pek anlamıyorum.

Onu izleye izleye öğrenmeye çalışıyorum :)
Hocam yine de sağ olun, ben gerçekten bu sorun yüzünden delireceğim ya, saçım falan dökülüyo dakikalarca küfür ettim laptopa psikolojim falan bozuldu teknik ekipede gönderemiyorum. Tırlatıcam. Birsürü driver denedim hepsinde aynı şey oldu.

Hocam yine de sağ olun, ben gerçekten bu sorun yüzünden delireceğim ya, saçım falan dökülüyor dakikalarca küfür ettim laptopa psikolojim falan bozuldu teknik ekipede gönderemiyorum. Tırlatıcam. Bir sürü driver denedim hepsinde aynı şey oldu.

Şu an inceliyordur dosyaları merak etme çözer :)

Korkmayın ben geldim. :D

Yalnız neden bu kadar fazla dosya var ya. Son zamanlarda oluşanları inceleyip bildireceğim size haberiniz olsun.

Bu arada @sinyorenes ekran kartı sorununu hallettiniz mi? Hiç işlem yaptınız mı?

Korkmayın ben geldim. :D

Yalnız neden bu kadar fazla dosya var ya. Son zamanlarda oluşanları inceleyip bildireceğim size haberiniz olsun.

Bu arada @sinyorenes ekran kartı sorununu hallettiniz mi? Hiç işlem yaptınız mı?
Halledememişim, önceden açıldığında falan direkt mavi ekran verirdi, bi tane arkadaşım sitesinden bi tane driver buldu ve bana attı onu yükledim şuan tarayıcıda falan dolaşıp video izliyorum browser oyunu da oynayabiliyorum ama, Valorant falan oynamaya başlayınca tıkladığım anda mavi ekran veriyor.

Windows 8.1 geçer misiniz? Windows 7 kullandığınız sürece pek bir şey değişeceğini düşünmüyorum ve ekran kartının sorunlu olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı