Atış sonrası kulağım az duyuyor

Oğuzhan18

Hectopat
Sabah 10'da açık alanda atışım vardı özel güvenlik için. 25 tane attık 3 5 7 sıra dizilmiş vardı. Ben de ortadaydım. Sabah 10'dan beri sol kulağım kapalı, çok az duyuyor. Hasar almış mıdır sizce tahmini?

Silah seslerinin kulaktaki yan etkileri geçicidir, genelde birkaç gün sonra geçer ve farkına bile varmazsınız. Tabii nasıl bir yan etki verdiği silaha olan yakınlığınızla da alakalı. Ben bir şey olmaz diye düşünüyorum. Sorununuz devam ederse mutlaka bir doktora görünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah 10'da açık alanda atışım vardı özel güvenlik için. 25 tane attık 3 5 7 sıra dizilmiş vardı. Ben de ortadaydım. Sabah 10'dan beri sol kulağım kapalı, çok az duyuyor. Hasar almış mıdır sizce tahmini?
Merhaba, aynı sorundan bende müzdaribim dün saat 15.00 civarlarında atıştan hemen sonra kulağımda bir çınlama oldu ve devam etti şuan çınlama azalsada kulağım duymuyor diyebilirim tecrübelerinizi anlatır mısınız rica etsem kaç gün sonra geçti gibisinden.

Merhaba, aynı sorundan bende müzdaribim dün saat 15.00 civarlarında atıştan hemen sonra kulağımda bir çınlama oldu ve devam etti şu an çınlama azalsada kulağım duymuyor diyebilirim tecrübelerinizi anlatır mısınız rica etsem kaç gün sonra geçti gibisinden.

Merhaba mesajınızı ilk günden gördüm ama yazamıyordum kusura bakmayın. Yazı yazma yasağım vardı. Vallahi ben geçer diye doktora gitmemiştim 1 hafta sonra kendiliğinden geçti uzun sürdü ama hastane işlerini sevmediğim için gitmedim. İyisinizdir umarım?

Geri
Yukarı