ATK 68 (L) nedir?

Tiger1

Hectopat
Arkadaşlar 1 aydır Wraith sitesinde ATK 68 bekliyordum ve 1 saat önce stoklar yenilenmiş fakat bu sefer klavyenin isminin yanına (l) yazmışlar. Ne demek bu anlayamadım. Aynısı değil mi? Bir bakar mısınız?

Bilgim yok maalesef. Bu bütçede manyetik switchli klavye pek yok zaten. Apex Pro indirim ile bu seviyeye düşüyor lakin hot-swap değil.
Akko'nun sitesinden alırken vergi çıkmıyor diyorlardı, cidden öyle ise Akko 7th Anniversary MOD 007 PC | Akko Official Global Site buna da bakılabilir.
Kablosuz olanı geçenlerde indirim ile 127$ civarı idi.

Ben de uzun zamandır stok bekleyenlerdenim, youtubeda şöyle "
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
" inceleme buldum. G ve L kıyası yapıyor, anladığım kadarıyla ilk stok G şimdiki L. L olan ile ilgili biraz önyargı ve memnuniyetsizlik var. ben alacaktım ancak vazgeçtim. Wraith Japonya sitesinde de L var. yurt dışına çıkınca wooting vs bakıcam olmadı. bu L kafamı çok bulandırdı.

Ben de uzun zamandır stok bekleyenlerdenim, youtubeda şöyle "
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
" inceleme buldum. G ve L kıyası yapıyor, anladığım kadarıyla ilk stok G şimdiki L. L olan ile ilgili biraz önyargı ve memnuniyetsizlik var. ben alacaktım ancak vazgeçtim. Wraith Japonya sitesinde de L var. yurt dışına çıkınca wooting vs bakıcam olmadı. bu L kafamı çok bulandırdı.
Ne gibi memnuniyetsizlik var ki hocam tek fark ses diye biliyordum.

Ne gibi memnuniyetsizlik var ki hocam tek fark ses diye biliyordum.
bastığındaki his farklı diyor inceleyenler. bir japon dostumuzu daha izliyorum G olanı tercih ederim demiş.

L (Raesha V2) - G (Gateron V2) olarak geçiyor.

Videodaki arkadaş G ve izlediklerimin hepsi hatta yorum yazanlar G daha iyi diye bildirim vermişler. Gerçi biraz tercih meselesi ama ben G beklemeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı