Atlantis net kullanan var mı ?

ismailkae

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çanaktan internet alacağım. 16 MB dowland 3 MB upload hızı olacak. Adil kulanımsız
aylık 150 TL. Online oyunlarda ping olur mu ?
Bizde Ttnet alt yapısı yok. Malesef 7 aydır internetim de yok.

Kardeşlerim evet doğru da malesef ist. Esenyurt 659.sokakta ttnet alt yapısı yok superonline olsun turknet olsun alt yapısı olmadığı için byle
Bu adamlar 4 mgbt 8 mgbt 16 24 50 100 veriyo ucuz ama akn lı günde 5 gb doldurunca hız hemen 3 mgbt oluyor ama akn siz olursa 100 tl den başlıyor fiyatlar bu firmada türkcell süper online zaten ama tek korkum var oda online oyunlara ping sıkıntısı olurmu
7 aydır internet yok allah bilir delircem
2k lik sistem topladim gram bir parçadan kısmadım yeni satın aldığım evin mahallesinde ttnet yok 150 tl artık vercem napim

Kardeşlerim evet doğru da malesef ist. Esenyurt 659.sokakta ttnet alt yapısı yok superonline olsun turknet olsun alt yapısı olmadığı için byle
Bu adamlar 4 mgbt 8 mgbt 16 24 50 100 veriyo ucuz ama akn lı günde 5 gb doldurunca hız hemen 3 mgbt oluyor ama akn siz olursa 100 tl den başlıyor fiyatlar bu firmada türkcell süper online zaten ama tek korkum var oda online oyunlara ping sıkıntısı olurmu
2k lik sistem topladim gram bir parçadan kısmadım yeni satın aldığım evin mahallesinde ttnet yok 150 tl artık vercem
Gigapon geldi mi sizin oraya? :D AtlantisNetin
2k lik sistem topladim gram bir parçadan kısmadım yeni satın aldığım evin mahallesinde ttnet yok 150 tl artık vercem

Yeni konular

Geri
Yukarı