Atlantis net nasıldır?

ArdaStrix

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, adresime Atlantis 1000 Mbps bağlatacağım ama aklımda soru işaretleri kaldı. Çok bilindik bir firma olmadığı için kullanan kişilerin yorumlarını almak istiyorum.

İnternette çok kesilme oluyor mu?
Ping değerleri nasıl?
Vaat ettiği hızları verebiliyor mu?

Merhaba atlantis.net i 3 aydır kullanmaktayım. Çok memnunum herhangi bir sorun yaşamıyorum. Esenyurtta böyle değerleri görmek çok memnun ediyor. Yeni fiyatlar 300TL ama değer.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    52 KB · Görüntüleme: 569
Merhaba atlantis.net i 3 aydır kullanmaktayım. Çok memnunum herhangi bir sorun yaşamıyorum. Esenyurtta böyle değerleri görmek çok memnun ediyor. Yeni fiyatlar 300TL ama değer.
Hocam ping değerleri nasıl?
Size zahmet bu adrese tracert atıp gönderir misiniz?
tracert qosping-aws-eu-west-3.ol.epicgames.com

Bende 1000 Mbps paketi bağlattım. 1 ay 3 gündür kullanıyorum. 4 kez internet kesintisi problemi oldu. En kısası 10 dakika en uzunu 19 saat civarı sürdü. Altyapı da sorun olduğunu ve çözdüklerini söylediler. O günden belli kesintisiz kullanıyorum. Umarım bir daha kesinti olmaz ve uzun süreler bu interneti kullanırım. 😃
300 liraya 1000 Mbps çok iyi gerçekten.

Bende 1000 Mbps paketi bağlattım. 1 ay 3 gündür kullanıyorum. 4 kez internet kesintisi problemi oldu. En kısası 10 dakika en uzunu 19 saat civarı sürdü. Altyapı da sorun olduğunu ve çözdüklerini söylediler. O günden belli kesintisiz kullanıyorum. Umarım bir daha kesinti olmaz ve uzun süreler bu interneti kullanırım. 😃
300 liraya 1000 Mbps çok iyi gerçekten.

Gerçekten büyük firmalara göz dağı olsun Türkiye'nin en kalabalık ilçesinde bu işi yapmaktan acizler. 300 TL şu an bence hiçbir şey bu hızlar için. Ben 3 aydır kullanıyorum 1 2 kez geçen hafta kesinti oldu modem değiştirdiler şu an sıkıntısız kullanıyorum.

Hocam ping değerleri nasıl?
Size zahmet bu adrese tracert atıp gönderir misiniz?
Tracert qosping-AWS-EU West-3.ol. Epic Games.com

Bu şekilde.

1672432954680.png

Gerçekten büyük firmalara göz dağı olsun Türkiye'nin en kalabalık ilçesinde bu işi yapmaktan acizler. 300 TL şu an bence hiçbir şey bu hızlar için. Ben 3 aydır kullanıyorum 1 2 kez geçen hafta kesinti oldu modem değiştirdiler şu an sıkıntısız kullanıyorum.

Bu şekilde.

Eki Görüntüle 1618606
Konum İstanbul mu hocam?

İstanbul Esenyurt Yeşilkente oturuyorum yakınlarda Atlantis Net var 100-200 Metrede gelicek gibi gözüküyor Sinyali ne zaman Aktif ettiler ping değerleri Nedir ?

İstanbul esenyurt yeşilkente oturuyorum yakınlarda atlantis net var 100-200 metrede gelecek gibi gözüküyor sinyali ne zaman aktif ettiler ping değerleri nedir?

Merhaba başvuru yaptıktan sonra ertesi gün geldiler. Binaya kutu vs taktılar anında akrif oldu. Ping değerlerim gayet iyi memnunum. Önemli olan binanın içerisine katar kabloyu da çekmeleri. O zaman zaten aktif olmuş oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı