Atlatabildiğiniz küçük kazalar var mı?

Lisedeyken apartmanın çatısında sigara içiyordum. Evin zili çalınca apar topar aşağı indim. Meğersem izmarit tam sönmemiş ufak çaplı bir yangın olmuştu çatıda.

Tavada mum eritirken ocak alev aldı. Hemen yanında doğalgaz borusu vardı. Misafirlere de rezil oldum iyi mi.
He, bu arada çocukken deneyler yapmayı severdim o yüzden rahat duramadık işte.

O zaman bombayı patlatıyorum.
2 Yıl önce arkadaşla sigara içerken benzinliğin karşısında kurumuş otlar vardı benim aptal arkadaş çakmak ile oynuyor oynama dedim sonra bir baktık alev aldı neyse söndürmeye çalışıyoruz karton vs ile olmadı ben artık kaçalım dedim bir yandan da benzinlik patlar falan diye korkuyorum neyse bu arada kaçarken ayaklarım arkama vuruyor desem doğrudur tarla da terlik ile öyle bir kaçıyoruz ki sonra fark ettim şarj aleti düşmüş onu bile alamadım, ertesi gün bir baktık çok büyük alan simsiyah olmuş yanmış, Allah'tan bir şey olmadı.
Varsa böyle arkadaşlarınız uzak durun derim.

Para teklifini kabul ederdim hocam. En azından gözü korkar ve bir şey olur sanardı. Bu yönetim ve adaletsizlik ile bir şey beklemeyin zaten. Geçmiş olsun.
Her şey para değil. :) Ama haklısın, adalete güven olmadığını acı tecrübelerle deneyimledik.

Yeni konular

Geri
Yukarı