ATM'de sıkışan para nasıl geri alınır?

Mehmet Salduz

Hectopat
Garanti BBVA ATM'sinde Ziraat kartıma para yatırdım, parayı bayağı saydı sonra işleminizi gerçekleştiremiyoruz dedi ve kartı geri verdi ama parayı vermedi. Bayağı bekledim sonra başka birisi işlem yapmaya çalıştı, bankada yatırma çekme işlemi gerçekleşmiyordu. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradım, pazar günü olduğu için yarın ayarın kayıt oluşturun dedi. Param geri yatar mı? Ne yapmam lazım cidden emek param.

Garanti BBVA ATM'sinde Ziraat kartıma para yatırdım, parayı bayağı saydı sonra işleminizi gerçekleştiremiyoruz dedi ve kartı geri verdi ama parayı vermedi. Bayağı bekledim sonra başka birisi işlem yapmaya çalıştı, bankada yatırma çekme işlemi gerçekleşmiyordu. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradım, pazar günü olduğu için yarın ayarın kayıt oluşturun dedi. Param geri yatar mı? Ne yapmam lazım cidden emek param.
Sıkıntı olmaz merak etme. Bunun peşini bırakma ama eğer alamazsan. Kamera falan var çünkü.

Hafta içi aradığınız zaman kayıt olustaracaklar paranın gittiğine dair bende aynı şeyi yaşadım para 10-20 gün içinde hesaba geliyor

Bankayı aradığınızda, işlem saati ve ATM'nin numarası gibi bilgileri sorabilirler. Müşteri hizmetlerini; ATM'nin yanındayken ararsanız ya da ATM numarasını kayıt alırsanız, daha garanti olur.

Paranın hesabınıza geçme süresi, ATM'nin ne zaman sayılacağına bağlı.

Geri
Yukarı