Atomic Heart'ta DX11 nasıl yapılır?

183206

Megapat
Makaleler
1
Herkes oyunda DX11 olduğunu söylüyor de bir tek ben mi bulamadım bu ayarı? Game Pass'te oynadığım için Steam'deki gibi -DX11 komutu falan ekleyemiyorum başlatma seçeneğine.

Gerçekten insanı orijinal oyun oynadığına pişman ediyorlar. Korsan oynasaydım böyle bir sorun yaşamazdım.

Son düzenleme:
Eğer dx11 sürümü varsa gamepasste olmama ihtimali var. High on life oyunundada aynı problem vardı. Xbox gamepass üzerinden yüklenince dx11 olmuyordu. Bende en son korsan indirip bitirmiştim.

Maalesef Game Pass de DX11 kaldırılmış gibi, korsan versiyonunda DX11 var fakat oldukça takılıyor, ses falan gidiyor. Dev versiyonu olduğu için maalesef akıcı bir oyun deneyimi sunduğunu söyleyemem.

Xbox oyunlarında kurulu olan yere gidip oyunun exesini kısayol olarak masaüstüne atıp oradan başlatma seçeneği ekleyebiliyoruz ama atomic heart da çalışmıyor. Ayrıcı oyunun kurulu olduğu yerde UE4CommandLine.txt var oradan da içine -force -dx11 koyarak zorlayabiliyorsun. Bazıları bunu yapınca MSI Afterburner'da DX12 gözükse de Engine DX11 olarak çalışıyor falan diyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı