Atomic Hearts'ı nasıl buldunuz?

4D0niSs

Decapat
Makaleler
1
Oyunun gameplay videoları ve canlı yayınları YouTube'da mevcut bende 1-2 saat izledim ve oyun çok hoş duruyor ayrıca optimizasyonu da iyi ve ilk günden Game Pass de açıkçası Hogwarts Legacy'den daha ilgi çekici geldi bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyonu ve grafikleri güzel. 2 saat oynayabildim sonra xbox sag olsun buga girip oyunu sildi. Ama oyun hosuma gitti.

Güzel duruyor. Hatta Hogwarts Legacye komik bir atıfta bulunduğu videosu çıkmıştı. Merak edenler için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ön sipariş ile satın aldım, hogwarts ile ikisi arasındaydım fakat çok harry potter evrenine merakım olmadığından Atomic Heartsi seçtim bakalım.

Optimizasyonu ve grafikleri güzel. 2 saat oynayabildim sonra Xbox sag olsun buga girip oyunu sildi. Ama oyun hosuma gitti.

Hocam hangi Xbox'tan oynadınız.

Güzel duruyor. Hatta Hogwarts Legacy'e komik bir atıfta bulunduğu videosu çıkmıştı. Merak edenler için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ön sipariş ile satın aldım, Hogwarts ile ikisi arasındaydım fakat çok Harry Potter evrenine merakım olmadığından atomic heartsi seçtim bakalım.

Bende aynı mantıktayım bir de PC PS5 ve Series X'te optimize mükemmel olmuş PC RX 6600 sistemim ile 1440 p high 60 FPS üstü alınıyor rahatça dünyası filanda çok güzel duruyor.

Hocam hangi Xbox'tan oynadınız.

Bende aynı mantıktayım bir de PC PS5 ve Series X'te optimize mükemmel olmuş PC RX 6600 sistemim ile 1440 p high 60 FPS üstü alınıyor rahatça dünyası filanda çok güzel duruyor.
Bende videolarda öyle gördüm hocam ama açıkcası tadı kaçmasın diye çok kısa baktım, kendim deneyimlemek istiyorum. Yarın göreceğiz bakalım nasipse.

PC uygulaması. Game Pass'ten indirmistim.

Bende PC'den oynamayı düşünüyorum hocam konudan bağımsız Series S sahibi iken oyun oynamadan önce 1000 tane grafik videosu performans videosu izlerken PC geçince kafa rahat her oyun 2 k Ultra 60 FPS kafa rahat oluyor ya Game Pass desen var PS oyunları desen var.

Geri
Yukarı