Attack on Titan hakkında ne düşünüyorsunuz?

BABAPURO

Picopat
Arkadaşlar dizinin 2. sezonun 1.bölümündeyim ama kafayı sıyırdım şu an her şey sarmasarıyor. Bir şey anlamadım 4.sezonun fragmanı yayınlandı.

Konu: Devler insanöğluna saldırıyor insanoğlu da 50 metrelik sur yapıyor ve korunmaya çalışıyor.
Efendim sizin yorumunuz ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma. Bu tarz kılıçlı ve büyülü animeleri pek sevmem. 300 metre yarıçaplı bir kavis çizerek ses hızının üç katı hızla fizik kurallarını zorlayarak ve bir zıplayışında 3 kilometre yükselerek küçücük kılıçla koskoca yaratığı ortadan ikiye bölmek çok saçma. Tercihim modern savaştır. Kıtalararası balistik füzeler, stealth savaş uçakları falan olması gereken şey.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar dizinin 2. sezonun 1.bölümündeyim ama kafayı sıyırdım şu an her şey sarmasarıyor. Bir şey anlamadım 4.sezonun fragmanı yayınlandı.

Konu: Devler insanöğluna saldırıyor insanoğlu da 50 metrelik sur yapıyor ve korunmaya çalışıyor.
Efendim sizin yorumunuz ne?
Güzel bir anime ama artık sarmıyor beni. Geçen sene çıkanları izlemedim mesela. İlk sezonlar gibi değil. Sürekli uzatıyorlar.

İlk sezonlarını oldukça beğenerek izlesemde son sezonlarını ilk sezonlardaki gizem kaybolduğu için pek sevemedim. İzlemeye başlayacak varsa kesinlikle YouTube'dan hiçbir video izlemeden başlasın. Video kapağındaki spolier bile izleme zevkinizi mahvedebilir.

Geri
Yukarı