ATV Ana Haber PUBG saçmalığı

Htirz7

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben ATV Ana Haber'in haber bulamayıp böyle bir "aptallık" yaptığını düşünüyorum ama o kadar oyun varken neden PUBG.
Siz bu konu ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

Not: Resim benim değildir.

FB_IMG_1542906580462.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ATV Ana Haber'in haber bulamayıp böyle bir "aptallık" yaptığını düşünüyorum ama o kadar oyun varken neden PUBG.
Siz bu konu ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

Not: Resim benim değildir.

Eki Görüntüle 345729
Çok basit bir şekilde Türkiye'deki habercilik anlayışı. Nerden nasıl para kazansak arayışındalar.

Yakında '' mavi balina '' olayına dönebilir bence :)

PUBG şu an popülerliğini yitiren bir oyun. Bu muazzam haber kanalı olay biraz geriden takip ediyor sanırım:) Biri şunlara Sanhok haritasının geldiğini söylesin bari yazıktır adamlara:)

Gerçi GTA 4 şifreleri geldi aklıma, ya bu seferde paraşütle adam indiriyorlar başkente derlerse n'apcaz:)

Aklıma GTA 4 hileleri geldi şimdi. İzlediğim anları hatırlıyorum da ne gülmüştüm. :D
Türk haberciliği başka bir konu bulamadığı zaman "Oyun Dünyasını" kötülemeye giderler. Alıştık buna artık buna.

Şu kanaldan bahsediyorsun, şaşırmamak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı