AutoCAD 2018 "Sistem, belirtilen aygıtı veya dosyayı açamadı" Hatası

Jason Hudson

Kilopat
Makaleler
10
Yer
ANKARA
Daha önce Autodesk sitesinden öğrenci sürümü olan AutoCAD 2018 programını kurulum dosyalarıyla birlikte indirdim ve bilgisayara kurulumunu yapıp kullanmıştım ama bilgisayara format attıktan sonra tekrar yüklemek isterken böyle bir sorunla karşılaştım. İnternetten çözümlerini araştırdım ama maalesef işe yaramadı, belki de ben beceremedim. İşletim sistemim Windows 10 64-bit 1709 ve ayrıca antivirüs olarak Windows Defender var ama nasıl devre dışı bırakacağımı bilmiyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

hata 1.png

hata 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce autodesk sitesinden öğrenci sürümü olan AutoCAD 2018 programını kurulum dosyalarıyla birlikte indirdim ve bilgisayara kurulumunu yapıp kullanmıştım ama bilgisayara format attıktan sonra tekrar yüklemek isterken böyle bir sorunla karşılaştım. İnternetten çözümlerini araştırdım ama maalesef işe yaramadı, belki de ben beceremedim. İşletim sistemim Windows 10 64-Bit 1709 ve ayrıca antivirüs olarak Windows Defender var ama nasıl devre dışı bırakacağımı bilmiyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 292317

Eki Görüntüle 292318

Hocam sisteminiz nasıl? Ben Ryzen 5 3400G APU bir sistem düşünüyorum işimi görür mü? Bütçem monitör dahil 3800 TL.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı