Autorun virüsünü nasıl temizlerim?

Usb bellek marka ve modele göre bu durum değişir. Ayrıca usb bellek özel olarak hazırlanmışsa bundan da kaynaklanır.
Hocam size şöyle anlatabilirim. Daha bugün Sandisk ultra usb 3.0 16 gb bellek aldım. Toplam 14.4 gb kapasite ile geldi içinde Sandisk'in bazı yazılımları vardı, belleği biçimlendirdim. Belleğin tamamı boş gözüküyordu. Daha sonra autorun uyarısı alınca kullanılabilir alan 14.3 gb'a düştü. Bunlara rağmen virüs olmadığını mı düşünüyorsunuz ? Eğer virüs vb. zararlı bir yazılım değilse ben de çok rahatlayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sandisk neden alıyorsunuz? Hemen gidip değiştirin. En çok arıza çıkartan marka o. Virüs değil ancak kilitlenme sorunları var. Kullanamaz hale gelmeden değiştir.
Sandisk in bazı yazılımları vardı,
Bundan dolayı büyüyor. Ancak biçimlendirme ile bunun yazılımları kalkmaz.

Sandisk, Toshiba, Kingston usb bellek konusunda önde gelen firmalardan değiller mi ?
Önde gelen firma olması iyi olduğu anlamına mı geliyor? Hiç sorun çıkartmayacağı anlamına mı geliyor? Sadece sana Sandisk dedik diğer dediğin markaları sen yazıyorsun. Sandiskin belleklerinde sorunlar var. Değiştirmeyeceksen de olacakları kabul edersin senin kararın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı