AUX ve USB girişi olmayan araca ne yapılmalı?

Lysoth

Centipat
Yer
Ankara
Merhaba, 2007 model golf 5 aracım var. AUX ve USB girişi bulunmuyor. Çakmaklık frekans ile çalışan cihazları da kullanmak istemiyorum çözüm olarak ne önerebilirsiniz? Teşekkürler.

Merhaba, 2007 model golf 5 aracım var. AUX ve USB girişi bulunmuyor. Çakmaklık frekans ile çalışan cihazları da kullanmak istemiyorum çözüm olarak ne önerebilirsiniz? Teşekkürler.

Komple radyoyu değiştireceksin. 2 tane seçenek var ya bahsettiğin aparatı kullanacaksın ya da sorunu kökden çözeceksin.

2011 Cıtroen C5 aracıma uygulamıştım gayet de memnun kalmıştım... Eliniz yatkın ve elektronik bilginiz çok az bile olsa yapabilecek olduğunuz, kullanırken de keyif alacak olduğunuz benimde izleyerek yola çıktığım bir rehber diyelim buyurun izleyelim arkadaşı...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerekli parçalar

VHM-314 Modül
7805 5 volt regülatör
35-16v 220uf 2 adet kondansatör

Link paylaşımı sorun yaratmıyordur inşallah :)

Geri
Yukarı