Avast %100 CPU kullanımı

Antivirüs programları gelişmiş yapıya sahip olduğundan güvenli modda silmezseniz sistemde kalıntıları kalabiliyor. Programı güvenli modda değilken çalıştırın. O soruyor, güvenli moda geçmek isterseniz direkt sistemi yeniden başlatıp güvenli modda açıyor. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra sistemi yeniden başlatırsanız normal bir şekilde açılır.
Ya açılmazsa?
Ben pek anlamam o işlerden yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum hocam.

Ya açılmazsa?
Ben pek anlamam o işlerden yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum hocam.
İnsan yapımı tabii ki hata olabilir ama nasıl ya açılmazsa? Açılması için programlanıyor. Yine de oluşabilecek hasardan sorumlu değilim ve sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederim.

İnsan yapımı tabii ki hata olabilir ama nasıl ya açılmazsa? Açılması için programlanıyor. Yine de oluşabilecek hasardan sorumlu değilim ve sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederim.
Ya bende böyle bir korku var denetim masasından silsem olmaz mı?

Ama işe yaramayacak ise niye Denetim Masası'ndan da bir silme yolu yapsınlar ki?

Neden bu kadar korktunuz anlamadım. Yahu, koskoca Avast software neden bilgisayarınız bozsun? Ben bir kere öyle kaldırdığım için biliyorum. Ben genelde Revo ile kaldırır, kalıntıları silerim. Denetim Masası'ndan da kaldırılabiliyor. Eğer kalkmıyorsa korumaları kapatın. Avast silme aracı ise, yapacağınız şeyler: İlk önce tıkladığınızda size güvenli mod da silmek ister misiniz diye soruyor. İsterseniz basın. Bastığınız zaman sistem yeniden başlıyor ve güvenli mod açılmış oluyor. Sistem açıldığı an zaten Avast silme aracı otomatik açılıyor. Ondan sonra size hangi Avast ürününü silmek istiyorsunuz diye soracak siz de Avast Free antivirus olanı seçeceksiniz ve silecek. Ondan sonra yeniden başlat kısmına basın eski haline döner.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı