Avast antivirüs nasıldır?

Ne saldırıları? Virüs saldırılarını kastediyorsanız olur tabii ki. Neticede o da antivirüs. Veri çalıyor diyenlere bakmayın, o verileri toplamak için sizden izin istiyor zaten, siz de veriyorsunuz. Aldım, verdim meselesi yani. Kısacası alan memnun veren memnun. Mesele bitmiştir.

Dipte kalmış not:
Kıymetli Kaspersky tayfası, sorudaki özne "Avast"tır, Kaspersky değil. Avast hakkında bilgi vermeniz gerekirken hemen Kaspersky müdafaasına geçmeniz mütenasip bir eylem değildir.

Elma nasıldır? sorusuna;
Armut güzeldir, yanıtı vermek gibi bir şey yaptığınız.

Lütfen yapmayınız, rica ediyorum :D
Öneri yaptık, Avast'ın kötü olduğunu belirttik.

Ne saldırıları? Virüs saldırılarını kastediyorsanız olur tabii ki. Neticede o da antivirüs. Veri çalıyor diyenlere bakmayın, o verileri toplamak için sizden izin istiyor zaten, siz de veriyorsunuz. Aldım, verdim meselesi yani. Kısacası alan memnun veren memnun. Mesele bitmiştir.

Dipte kalmış not:
Kıymetli Kaspersky tayfası, sorudaki özne "Avast"tır, Kaspersky değil. Avast hakkında bilgi vermeniz gerekirken hemen Kaspersky müdafaasına geçmeniz mütenasip bir eylem değildir.

Elma nasıldır? sorusuna;
Armut güzeldir, yanıtı vermek gibi bir şey yaptığınız.

Lütfen yapmayınız, rica ediyorum :D
Tamam ben de Kaspersky fanboy'larını çekemem ama adamlar önce kötü olduğundan bahsedip sonra tavsiye vermişler.

Bir manav;
"Elma nasıldır?" sorusuna "Elma kötüdür." mü der?
Yoksa "Elma kötüdür ama armut verebilirim." diye mi cevap verir?

Başlığa cevap: en iyiler arasındadır.
Konu mesajına cevap: evet.

Veritabanı yetersizdir, yavaşlatmaktan başka işi yoktur gibi bir veri, bir dayanak gösterilmeden öne atılan mesajların sahipleri henüz bu yazılımları denetleyen üçüncü parti kuruluşların varlığından bile haberdar mıdır tartışılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı