Avast antivirus kullanılır mı?

Hayır ben ne dedim kullanmak isteyen kullanır az da olsa kullanılabilir ama ben kullanmam ha belki ileride düzelir o zaman kullanırım.

Hocam en son ne zaman kullanmıştınız.
Hocam herkes birçok şeyine laf edebilir ama sizin söylediğiniz kadar kötü değil onun koruması. 1-2 ay önce tekrar kullandım, ondan 1 yıl önce de ise en az 6-7 yıllık bir geçmişimiz var(belki daha az belki daha çok). Kötü olduğu yanları var(kullandığım süre boyunca en büyüğü bunlardan kaynak tüketimi)ama koruması sizin söylediğiniz kadar kötü değil.

1616789950139.png

Hocam en son ne zaman kullanmıştınız.
Hocam herkes birçok şeyine laf edebilir ama sizin söylediğiniz kadar kötü değil onun koruması.

en son 2020 nisan -mayıs galiba galiba

Sağ tarafta antivirüs reklamı kaynıyor. Bana pek gerçekçi gelmedi. Test bağlantısını attığım site üniversiteye ait bağımsız bir araştırma sitesi.

Ek olarak tavsiye edilmiyor:
Eki Görüntüle 942701

Yavaşlatmıyor diye bir şey demedim. Forumda genelde Avast'a virüs diyenler var. Avast bir virüsse antivirüs testlerinde neden yer alıyor? Ek olarak koruması da leş denecek kadar kötü değil. 2 sene kullandıktan sonra MBAM ile tarattım, sadece adware çıktı. Onu da elle temizlemiştim. Kalıntısı kalmış.

Yukarıdaki mesajı inceleyin. Böyle siteleri önermiyorlar.

Hocam kötü ama sizin söylediğiniz abartı. İyilerin arasındaki kötü ama kesinlikle Defender'dan çok çok daha iyi olduğuna eminim.
Ayrıca testler gerçek değildir deyipte bize test sonuçları atmanız, kendinizi bile dinlemediğinizi gösterir.

Yazıları okumuyor musun yoksa anlamak istemiyor musun? Bu haberler eski. Avast'ın CEO'su değişti. Artık eski olaylar yok. Bu olaylar olduğunda da kullanıyordum, hala daha kullanıyorum.
Sen de indirirken next next yapmak yerine gizlilik politikalarını oku. Her şeyi açıkça belirtiyorlar.
Hocam kötü ama sizin söylediğiniz abartı. İyilerin arasındaki kötü ama kesinlikle Defender'dan çok çok daha iyi olduğuna eminim.
Ayrıca testler gerçek değildir deyipte bize test sonuçları atmanız, kendinizi bile dinlemediğinizi gösterir.
Testler gerçek değil demedim. Diğer arkadaş "testler umurumda değil, gerçeğe bakarım" gibi bir tavır takındı. Ona söyledim.

Geri
Yukarı