Avast antivirus kullanılır mı?

Düzgün koruyamıyor mu? Kaç sayfadır ne anlatıyorum? Testlerde puanı önerdiğin antivirüsle aynı ya da daha önde. Veri satma olayı kapandı. CEO'su değişti. Farkında değil misin? Biraz araştır.

Ek olarak verine çok önem veriyorsan şunlara da bak. Hiçbir haberin doğruluğudan emin olamayız. O zaman hiçbir antivirüsü kullanma çünkü hepsi hakkında böyle haberler var.
Eki Görüntüle 942753

Hayır çünkü öyle bir şey yapmıyorum ben kendi deneyimlerimle, çoğu kişinin deneyim ve önerileriyle Avast kötüdür diyorum.
Skandal hakkında çok muhabbet döndü, daha önce seninle de tartışmam olmuştu diye hatırlıyorum. Onca laftan sonra hala bir arpa boyu ilerleyemeyip aynı yanlış bilgilendirmeleri yapman çevredekilerin dediklerinden yalnızca duymak istediklerini hatırladığını gösteriyor.

Skandal hakkında çok muhabbet döndü, daha önce seninle de tartışmam olmuştu diye hatırlıyorum. Onca laftan sonra hala bir arpa boyu ilerleyemeyip aynı yanlış bilgilendirmeleri yapman çevredekilerin dediklerinden yalnızca duymak istediklerini hatırladığını gösteriyor.

Sen gördün mü? 2-3.000 tane virüsü tek tek deneyip hangisinin daha iyi olduğuna karar verdin mi?

1 dk şu an bu makaleyi tekrar okuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı