Avast antivirus kullanılır mı?

Kaspersky kullanın.

Düzgün koruyamıyor mu? Kaç sayfadır ne anlatıyorum? Testlerde puanı önerdiğin antivirüsle aynı ya da daha önde. Veri satma olayı kapandı. CEO'su değişti. Farkında değil misin? Biraz araştır.

Testler ve gerçek farklıdır.

Hayır çünkü öyle bir şey yapmıyorum ben kendi deneyimlerimle, çoğu kişinin deneyim ve önerileriyle Avast kötüdür diyorum.

Hocam Kaspersky daha iyi midir orası tartışılır ama bence Avast o kadar kötü değil.
Söylediğiniz şey büyük bir şey çünkü.

Hayır çünkü öyle bir şey yapmıyorum ben kendi deneyimlerimle, çoğu kişinin deneyim ve önerileriyle Avast kötüdür diyorum.
Skandal hakkında çok muhabbet döndü, daha önce seninle de tartışmam olmuştu diye hatırlıyorum. Onca laftan sonra hala bir arpa boyu ilerleyemeyip aynı yanlış bilgilendirmeleri yapman çevredekilerin dediklerinden yalnızca duymak istediklerini hatırladığını gösteriyor.

İfadeler: YFK

Sen gördün mü? 2-3.000 tane virüsü tek tek deneyip hangisinin daha iyi olduğuna karar verdin mi?

1 dk şu an bu makaleyi tekrar okuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…