Avast bir virüs mü?

• Konuyu başlatan 404738
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 114
  • Görüntüleme 8B

Avast bir virüs mü?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İndirdiğiniz rastgele Torrent dosyalarından bile sizi bulan bilgisayarınızı sömüren ve silinmeyen bir virüstür Avast. Arka planda sözde bir anti virüs olarak dolaşır ama bilgisayarınızı gizli gizli sömürür. Bu virüsü silmek pek kolay değildir yani sadece dosya konumunu kaldırarak virüs ortadan kalkmıyor...
AVG'de ekler misiniz hocam? o da aynısı. Ben yükledim kendi Ek programı ile kaldırabildim sadece.

Bence hepiniz Cem Yılmaz gibi komedyen olun. Firma kötüleceğim derken düşüyorsunuz. Komiksiniz.
Burada sadece 3 Tane Avast Fanları var. Çok memnunlarmış gibi Ayrı bir kişilik olmak için Avast kullanmakta baya bir saçma.

AVG'de ekler misiniz hocam? o da aynısı. Ben yükledim kendi Ek programı ile kaldırabildim sadece.
Hocam ek programı ile düzgün kaldırsa neyse. :D 1-2 sene önce bulaşmıştı ek programın kaldırdıktan sonra virüsü ondan arta kalanları silmek için diski komple ellerimle taradım. :D

Bence hepiniz Cem Yılmaz gibi komedyen olun. Firma kötüleceğim derken düşüyorsunuz. Komiksiniz.
Sizde süpersiniz kendinizi çok güzel öne çıkarttınız.

O çocuk sıkıntılı, çok fazla uğraşmanı önermem şahsen. Diğer konuda cahilce konuşup saçmaladığını yüzüne vurunca iyice trole vurdu işi.

Arkadaşlar! Sözümden vazgeçtim. Avast'ı silmeme rağmen bilgisayarda "Avast! sandbox" adında bir klasör kalmış. Ekran görüntülerini koydum. Gitmiş Microsoft dosyasını buraya taşımış. Şimdi silsem mi diye düşünüyorum. Avast gerçekten de virüsmüş!
1615137541692.png
1615137584466.png
1615137630362.png

İlk olarak Sandbox'un ne olduğunu öğrenin.
1615138018457.png

Ne demek istediğinizi anlamadım Hocam. Microsoft dosyalarını ve kullanıcı dosyalarının Avast'ı sildikten sonra "avast Sandbox!" adlı bir klasörün içine taşınması normal bir şey mi?
1615138018457.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı