Avast deneyiminiz nasıldı?

Bir ara kullandım, sistemde korsan etkinleştirme var, onu bile algılamıyor, silmesi de uzun sürüyor, kesinlikle kalitesiz.

Anti virüslerin yapması gereken virüsleri engelleyip veri güvenliği sağlamak ama Avast'ın yaptığı şey tam tersi.

Hiç bir güvenlik yazılımı kullanmamaktan iyidir sonuçta ama en son kendini virüs olarak görmüştü ben kullanırken. XP zamanlarında... :)

Avast, AVG, Bullguard, Kaspersky, Eset, Norton, McAfee... Aklıma gelmeyenler de var. Kullandım ve Eset'i ilk denediğimden beri Eset ile yola devam ediyorum.

Eset Smart Security veya Internet Security candır. :)

7BDA3796-7E25-4EE9-BDF7-423A81609632.jpeg

Birkaç sene önce bilgisayardan hiç anlamıyordum Google'a antivirüs yazıp ilk çıkanı indirdim oda Avast'dı bilgisayar 9 dk da açılıyordu (şaka yapmıyorum gerçekten 1 dk dan 9'a yükseldi) tarama yaparken bir keresinde Chrome'u virüs olarak algıladı onun dışında da bayağı bir önüne çıkana virüs dedi resmen kaldırmayı denedim ancak direk mavi ekran geldi önüme yani asla kullanmayın (tarayıcısına bakmayın bile).

Anti virüslerin yapması gereken virüsleri engelleyip veri güvenliği sağlamak ama Avast'ın yaptığı şey tam tersi.
Çöp, iğrenç yerine neden beğenmediğinizi yazarsanız daha iyi olur.
Yazdım, mesajımda komik olan neydi?

Geri
Yukarı