Avast elle silindikten sonra görüntü gelmiyor

Uhtrex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Dün bilgisayar Avast virüs indirdim fakat ücretli üyelik olduğu için silmek istedim. Bir türlü silemedim. Sonra dosya konumunu açıp tüm dosyaları sildim ve görev yöneticisinden kapatmaya çalıştım. Sonra bilgisayar dondu. Aç kapa yaptım fakat sadece ekran vardı. Uygulamalar gözükmüyordu. Alttaki görev çubuğu da donmuştu. Bilgisayarı tekrar aç kapa yaptıktan sonra ekran hiç gelmedi. Ekran kartını 2-3 kez sokup çıkardım. Fanlar dönüyor fakat ekran gelmiyor. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sence Avast'ı sildikten sonra donanımsal bir şey nasıl olsun? Demek ki aç kapa yaptığı anda bir şeyyleri bozdu değil mi sistemsel? Ayrıca belki arkadan monitör girişleriyle de oynadı. Her şeyi kontrol etmesi lazım.

Monitör de bir sıkıntı yok ekran kartının pininde 1 tane kırık var ondan olabilir belki de.

Yüksek ihtimalle ondandır. Biz burada yazılımsal olan sorunu çözmeye çalışıyoruz adam gelmiş bana fikir veriyor ya'sabır.

Ben kasa temizlemek için ekran kartını söküyordum ve ekran gene böyle gidiyordu ama ekran kartının tuttarma vidasını gevşetince çalışıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı