RX 580 Sürücüsü silindikten sonra sisteme görüntü gelmiyor

Provega

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, direkt olaya giriyorum ben AMD ekran kartını silip yeni sürümü yüklemek istedim. RX 580 8 GB AMD bir ekran kartım var ama AMD Cleanup Utility çalıştırdıktan sonra güvenli modda başlatılsın mı dedi evet dedim yeniden başlattı ama driveri sildi sanırım. PC açılıyor ama monitör gelmiyor nasıl çözebilirim? Müdahale edemiyorum ekran gelmediği için.

Merhaba arkadaşlar, direkt olaya giriyorum ben AMD ekran kartını silip yeni sürümü yüklemek istedim. RX 580 8 GB AMD bir ekran kartım var ama AMD Cleanup Utility çalıştırdıktan sonra güvenli modda başlatılsın mı dedi evet dedim yeniden başlattı ama driveri sildi sanırım. PC açılıyor ama monitör gelmiyor nasıl çözebilirim? Müdahale edemiyorum ekran gelmediği için.

BIOS'u pili çıkararak sıfırlayın. Dönüştürücü kablo kullanıyorsanız kullanmayın. Display Port kablosu kullanıyorsanız başka bir Display Port kablosu ile deneyin hatta mümkünse HDMI kablosu ile deneyin. Son olarakta PC açılırken F8 tuşuna basarak Windows'u tekrardan güvenli modda açmayı deneyin.

BIOS'u pili çıkararak sıfırlayın. Dönüştürücü kablo kullanıyorsanız kullanmayın. DisplayPort kablosu kullanıyorsanız başka bir DisplayPort kablosu ile deneyin hatta mümkünse HDMI kablosu ile deneyin. Son olarak da PC açılırken F8 tuşuna basarak Windows'u tekrardan güvenli modda açmayı deneyin.

Hepsini denedim olmadı kanka ne yapabiliriz ya cok korkuyorum.

Geri
Yukarı