RX 580 Sürücüsü silindikten sonra sisteme görüntü gelmiyor

Provega

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, direkt olaya giriyorum ben AMD ekran kartını silip yeni sürümü yüklemek istedim. RX 580 8 GB AMD bir ekran kartım var ama AMD Cleanup Utility çalıştırdıktan sonra güvenli modda başlatılsın mı dedi evet dedim yeniden başlattı ama driveri sildi sanırım. PC açılıyor ama monitör gelmiyor nasıl çözebilirim? Müdahale edemiyorum ekran gelmediği için.

Bu desiğin olay şöyle değil mi ben başka kartla sürücüyü bilgisayara kuracağım taktığımda otomatik algılayacak.
Ama yeni taktığım ekran kartına kurmaz mı driver ı

2 Yol var ve ikisinde de farklı bir ekran kartı gerekiyor. 1.Yolu zaten söyledim 2.Yol ise şu;
Diğer bir kartla format atın bilgisayarı yeniden başlatma sayacı geldiğinde sistemi tamamen kapatın, RX 580'i takın o şekilde açın. Olacaksa bu şekilde de olabilir.

Merhaba arkadaşlar, direkt olaya giriyorum ben AMD ekran kartını silip yeni sürümü yüklemek istedim. RX 580 8 GB AMD bir ekran kartım var ama AMD Cleanup Utility çalıştırdıktan sonra güvenli modda başlatılsın mı dedi evet dedim yeniden başlattı ama driveri sildi sanırım. PC açılıyor ama monitör gelmiyor nasıl çözebilirim? Müdahale edemiyorum ekran gelmediği için.

Arkadaşlar merhaba sorunla uzun süredir uğraşıyorum ve çözümünü buldum ekran kartı driverı sildiği için saçma bir çözünürlük atıyor bu yüzden görüntü gelmiyor eğer düşük çözünürlüğü olan bir monitör veya televizyon bulup takarsanız ekran gelebilir ki bende geldi bunu yapmadan önce RAM ve ekran kartının takılan yerlerini nazik bir şekilde silgiyle silmeyi unutmayın bu arada yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı