Avast free "izleniyorsunuz" uyarısı

egezztrk

Hectopat
Daha fazla  
Ara sıra alıyorum bu mesajı. Sahte olduğuna Avast free kullandığım için paralı olanı almamı istedikleri için reklam yaptıklarını düşünüyorum. Zaten kim beni niye izlesin? Bilgisi olan varmı ya da başka birine çıktımı bu uyarı?
(Bilgisayarda virüs olduğunu sanmıyorum crack çok fazla indirmiyorum en fazla 4 tane indirmişimdir.)

Ara sıra alıyorum bu mesajı. Sahte olduğuna Avast Free kullandığım için paralı olanı almamı istedikleri için reklam yaptıklarını düşünüyorum. Zaten kim beni niye izlesin? Bilgisi olan var mı ya da başka birine çıktımı bu uyarı?
(Bilgisayarda virüs olduğunu sanmıyorum crack çok fazla indirmiyorum en fazla 4 tane indirmişimdir.)

Avast'ı silerek virüsü etkisiz hale getirebilirsin :). Şaka bir yana Avast'ı silip Kaspersky indirmenizi tavsiye ederim.

Ara sıra alıyorum bu mesajı. Sahte olduğuna Avast Free kullandığım için paralı olanı almamı istedikleri için reklam yaptıklarını düşünüyorum. Zaten kim beni niye izlesin? Bilgisi olan var mı ya da başka birine çıktımı bu uyarı?

Avast'ın kendisi virüs zaten hocam ondandır.
Kaspersky'ın Free sürümünü kullanın.

Avast > MeMz Trojan
Avast izliyor olabilir hocam. Kaldırarak sorunu çözebilirsiniz.
cover8.jpg

Avast'ı çok eziyorsunuz ama ben memnunum. Virüslü siteleri engelliyor, cracklı hackli dosyaları buldumu karantinaya alıyor, daha ne yapsın Free av?

Kaspersky'de ücretsiz hocam. Ayrıca Avast gibi gereksiz reklam bildirimide atmıyor. Garibim açıldığında açılıyor, kapattığımda kapanıyor sesi çıkmıyor.

Avast'ı çok eziyorsunuz ama ben memnunum. Virüslü siteleri engelliyor, cracklı hackli dosyaları buldumu karantinaya alıyor, daha ne yapsın Free av?

Simgesini bir kere sevmiyorum afedersiniz simgeyi görünce dışkı geliyor aklıma.

Onun haricinde avas yerine Defender'i kullanmak daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı