Avast hakkında ne düşünüyorsunuz?

Peki avast! Free kullananlar sizce avast! Free vasat mı yoksa iyi mi?

• Oy verenlerin toplamı
    147
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1615380597063.png

Siz tanışıyor musunuz? Benim anlamadığım neden böyle sertsiniz? Bu nasıl bir kin kusmak.

İnsanları aptal yerine koyuyorlar çünkü. Diğeri gidiyor web browser sürüklüyor, uygulama yaptım bakın çok emek verdim. Kesinlikle adam oraya sürüklüyor web browseri. :D

Güvenlik bölümü de salla babam, sallayabildiğin kadar salla. Tutarsa tutar. :D

Eray Türkay diyor C++ ve ve .Net'ten yaptım ama var ya programda eminim C++'ın C'si yoktur. Sırf vb. .Net'ten yazdığını söylemekten utantığı için söylüyor ama insanları cahil yerine koyuyor. Kusura bakmayın yani.

Tarihi çok güven verici sayılmaz ve abidik gubidik şeyleri hatta bazen kendisini virüs sanabiliyor.
Önermeyeceğim bir ürün.

@Eray T gel. Netman seni. Netten yaptığın uygulamayı C++danda bir şeyler yaptım diyen adam gel bakalım buraya. :D

Eray türkay hocamız C++'danda yapmıştı bir şeyler değil mi onu ama aslında C++ ile alakası yoktu programın.

Yazılım bilgin olmadan bana pislik atmaya çalışma. Ben Gözcü'yü C++ ile yaptım demedim. Vb ile yaptım dedim, git konulara bak. İnsanları eleştirirken bir daha düşün. Hiçbir yama notlarında gereksiz bilgi yazmadım oraya, o yazıları yazdıysam gerçekten yapılmıştır.

1615396329954.png

O yanlış gösteriyor önermem Windows'un sistem özelliklerinden bak.

Yanlış gösteriyor demek he? Kullandın mı programı hiç? Sürekli güncelleme boşuna mı geliyor? Hakkımda yalan yanlış bilgi söyleme, sonu kötü olur.

Hakkımda yalan yanlış bilgiler söylemeye devam edersen sonucunu mahkemede görürsün. Devam et bakalım söylemeye.

@408157 @24099

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı