Avast hakkında ne düşünüyorsunuz?

Peki avast! Free kullananlar sizce avast! Free vasat mı yoksa iyi mi?

• Oy verenlerin toplamı
    147
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bitdefender ve Kaspersky dışında belki Norton veya Eset önerebilirim ama bunlar dışındakiler tamamen emek israfı.

• Üzgün
İfadeler: YFK
İyi de değil, kötü de değil. Burada boş yere saydıranların da kulaktan dolma bilgileri ne kadar doğru tartışılır. Yani ücretsiz için alternatif olabilir.

Ve yine de Techopat profesörleri kullanamadığı bir şeyi gömme taktiğine geçmişler hatta.

Bazı konularda Avast önerenleri gördüm de. Avast! Free antivirus kullananlar bu konuya Avast! Free antivirus ile alakalı düşüncelerini yazabilir mi? Çünkü Avast!'ı savunanların Avast! Free antivirus kullanmadığına eminim. Çünkü Avast! Free antivirus virüs yokken PC'niz tehlikede, Avast Premium'u satın alın diyen, ama gerçekten virüs bulaşınca hiçbir şey yapamayan bir av. Yani vasat bir av. Ben de Avast! Free kullanıyorum ve düşüncelerim bu.

Avast'ı forumda önermeyenler genelde onu kullanmayarak diğer forumda bir kişinin ne dediğine bakıp daha sonra aynısını başka birine söylüyor.

Genelde sallamasyon şeylerle Avast'ı kötülerler ama kötü değildir.

Veri çaldığını söylüyorlar ama bunu Kaspersky, Bitdefender, Avira, tüm antivirüsler yapıyor. Gizlilik politikasını okursanız anlarsınız zaten.

Windows kullanan kişiler genellikle gizlilikten bahsetiyorlar ama Windows kullanıyorlar ki Windows da verilerini topluyor. Yani şimdi veri topluyor diye Avast'a kötü diyeceksek o zaman Windows'a da kötü dememiz lazım. :)

Forumda öyle herkesin dediğine inanmayın. Avast iyi bir antivirüstür, koruma açısından gayet iyi özellikler barındırır. Deneyebilirsiniz, menmun kalmazsanız başka bir ürüne bakabilirsiniz ama en iyi diyemem. :)

Avtest'de de baya iyi olduğu görünüyor, fena değil yani.

Yıllardır Avast ve yanında Zone Alarm, Scotty WinPatrol kullanırım, arada MalwareBytes ile taratırım, virüsle çok uzun zamandır irtibatım olmadı. Sistemi de diğerleri kadar sömürüyor. Öyle çok kastırdığı söylenemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı