Avast hakkında ne düşünüyorsunuz?

Peki avast! Free kullananlar sizce avast! Free vasat mı yoksa iyi mi?

• Oy verenlerin toplamı
    147
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Antivirüs için Kaspersky, antimalware için MBAM önerimdir.
Kaspersky veri toplamıyor mu? :D
Sistemi korumayı bilmeyip alttan alttan verileri cukkalamayı bilen bir antivirüs.
Hadi canım! Şok oldum yahu verileri mi çukkalıyormuş? Olabilir canım böyle şeyler, sonuçta gizlilik politikasını süs olsun diye koyuyor adamlar. ''hawali'' görünsün diye yazılım herhalde. :D

En azından satmıyor o verileri. Bu arada fanboy değilim kendim Bitdefender Total Security kullanıyorum.

Ya hocam Avast ile yeterince konu açıldı, Kısaca ben önermiyorum ve kullanmıyorum.

En azından satmıyor o verileri. Bu arada fanboy değilim kendim Bitdefender Total Security kullanıyorum.

Verileri sattığını haberlerden biliyorsun sanırım ama Kaspersky da verileri şimdi reklam şirketlerine satıyor olabilir. İstersen bir şeye bak yani gizlilik politikalarına sonra şey yaparsın.

"KASPERSKY VERİLERİMİZİ TOPLUYOR, KASPERSKY KULLANMAYIN SAKIN!" diye konu açarsın artık herhalde.

Microsoft'un gizlilik politikasını okudun mu?
Ya aslında YouTube falan da verilerimizi, Google verilerimizi toplayıp reklam şirketlerine satıp daha sonra bize daha güzel reklamlar gösteriyorlar. Aslında bu kafayla şöyle düşünülebilirdi:
''Ya zaten bütün yazılımlar verilerimizi topluyor Avast toplasa ne olacak ki?'', denilebilirdi mesela.

Kaspersky'nin gizlilik politikasını okuyacağım en kısa zamanda ama şu anda meşgulüm, beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Yazım yanlışım varsa lütfen mazur görün, telefondan yazıyorum.

Yani doğru olmak gerekirse Avast'ı kullanmadım. Kuzenim Avast kullanıyordu, geldiğinde direkk Kaspersky indirdim, Ayrıca ben AVG Yüklerken PC çok kasıyordu. Fişten kapattım bilgisayarı, düğmeden de kapanmadı. Yani artık virüs müdür? Antivirüs müdür? Orası sizde.
Yani kasacak kadar kötü bilgisayarım yok. Belki sadece yüklerken kasıyordur bilemem orasını. Zaten o da CCleaner'ın içinden çıktı, elim değdi bastım yanlışlıkla.

@Ascendency gel kardeşim Avast'ı kulaktan duyma bilgilerle sallamasyon şeylerle kötülüyorlar. Gel gel şunları bilgilendir, aydınlansınlar ampul gibi. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı