Çözüldü Avast indirmediğim halde Avast inmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Bilgisayar kuzenimdeydi. Paint.net diye bir uygulama indiriyordu. Sonra aldım bilgisayarı. Açtım görev yöneticisini. Avast vardı. Nasıl kaldırabilirim? Win + R yapıp "Avast" yazıyorum çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• 1642959262527.png
    1642959262527.png
    196,8 KB · Görüntüleme: 293
Raporu rehberde anlatıldığı gibi almanız gerekiyor. İşaretlemeniz gereken kutucuklar var. Yönergeyi takip edip sonunda oluşan 3 dosyayı veya içeriğini buraya paylaşın.

Kullanıyorum hocam zaten. Dün güvenli moda girecekken PC kapandı ve açtığımda sürücü yoktu yanı çalışmıyordu klavye. Sadece fare var. Başka bilgisayarda çalışıyor. Ve İAC klavye aygıtı olarak gözüküyor.
Şunları yönetici CMD'sinde sırayla çalıştırın. Aygıt yöneticisinde sürücülerle alakalı bir problem gözüküyorsa sürücüyü tekrardan yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Dism.exe /online /Cleanup-Image /checkhealth
Dism.exe /online /Cleanup-Image /scanhealth
Dism.exe /online /Cleanup-Image /Restorehealth
sfc /scannow

Bu iki yöntem işe yaramazsa Hijakthis'i açıp "Backup" kısmından fixlediğiniz bütün her şeyi geri çevirin.

Şunları yönetici CMD'sinde sırayla çalıştırın. Aygıt yöneticisinde sürücülerle alakalı bir problem gözüküyorsa sürücüyü tekrardan yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Dism.exe /online /Cleanup-Image /checkhealth
Dism.exe /online /Cleanup-Image /scanhealth
Dism.exe /online /Cleanup-Image /Restorehealth
sfc /scannow

Bu iki yöntem işe yaramazsa Hijakthis'i açıp "Backup" kısmından fixlediğiniz bütün her şeyi geri çevirin.
error 740 hatası aldım şimdide

Geri
Yukarı