Çözüldü Avast indirmediğim halde Avast inmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Bilgisayar kuzenimdeydi. Paint.net diye bir uygulama indiriyordu. Sonra aldım bilgisayarı. Açtım görev yöneticisini. Avast vardı. Nasıl kaldırabilirim? Win + R yapıp "Avast" yazıyorum çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• 1642959262527.png
    1642959262527.png
    196,8 KB · Görüntüleme: 297
A-ama burada sürücü hatası diyor?
Malwarebytes mı diyor?
Pekala biraz araştırdım. Preo markası rampage ürünlerinin Teknosa tarafından marka basılmış halleriymiş. Şuna bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tarama yaptın mı? Yukarıdakiler klavye için de geçerli olmalı.
Avast ile çakışıyor.
C:\WINDOWS\system32>Dism.exe /online /Cleanup-Image /Restorehealth Deployment Image Servicing and Management tool Version: 10.0.19041.844 Image Version: 10.0.19043.1466 [==========================100.0%==========================] Error: 0x800f081f The source files could not be found. Use the "Source" option to specify the location of the files that are required to restore the feature. For more information on specifying a source location, see https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=243077. The DISM log file can be found at C:\WINDOWS\Logs\DISM\dism.log C:\WINDOWS\system32> C:\WINDOWS\system32> sfc/scannow Beginning system scan. This process will take some time. Beginning verification phase of system scan. Verification 100% complete. Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them. For online repairs, details are included in the CBS log file located at windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.

Yeni konular

Geri
Yukarı