Avast nasıldır?

Avast, telefondaki e-Devlet uygulamasını virüs olarak gösteriyor.
Kötülemeye çok meraklısın. Kaspersky de Steam oyunlarını virüs gösteriyor. Gerekli konuları gönderebilirim. False positive her programda olur. Nedense durumu Avast laboratuvarına bildirmek yerine kötülemeyi tercih etmişsin. Hatta dur. Şu bağlantıya bak:

Nedense bu konularda kimse Kaspersky'e laf kondurmamış. Ağır bir fanboyluk var.

Kaspersky Free indir. Yanında 1 tane firewall. Seni diğer bütün paralı yazılımlardan daha iyi korur.
Şaka mısın sen? Niye 2 farklı yazılım indirip ek güç bindireyim sisteme?
1615058087146.png

Ben ücretsiz Kaspersky kullandığımda bunları bulamamıştım?

Şaka mısın sen? Niye 2 farklı yazılım indirip ek güç bindireyim sisteme?
Eki Görüntüle 909854
Ben ücretsiz Kaspersky kullandığımda bunları bulamamıştım?
Kullandığın TS Kaspersky Free ile onu karşılaştırman. Senle daha fazla konuşmayacağım :D Bilgin 0 gerek yok yani.

Kullandığın TS Kaspersky Free ile onu karşılaştırman. Senle daha fazla konuşmayacağım :D Bilgin 0 gerek yok yani.
Kardeşim ben Avast kötü bir program dedim. Ve Kaspersky önerdim. İnan Kaspersky Free bütün paralı antivirüslere 1000 basar :)
Söylediğin şey boş olduktan sonra ben de meraklı değilim. Argüman atıyorsan, arkasında dur bir zahmet. Sana Kaspesky Free ile mutluluklar dilerim. Ek olarak o da AV. TS diye güzel bahane bulmuş.

Bu arada Avast'ı büyütmeye devam edeceğim. Kaspersky'e yüzlerce TL ödemeye devam edebilirsiniz. Bari forumda Avast önerenlere on, yirmi kişi gelip kahkaha veya kızgın emojisi atmayın. Sonra Avast'ı kötü sanıyorlar. Teşekkürler.
1615058346876.png

İki tane test gönderdim. İki testte de Avast, Kaspersky'den kat kat iyi. Bence sen bakmak istemiyorsun.
Kardeşim adam Bitdefender TS koymuş free ile karşılaştırıyor. Sana yazmadım ki ama Kaspersky free varken başka programların freesi kullanılmaz be.

Kardeşim adam Bitdefender TS koymuş free ile karşılaştırıyor. Sana yazmadımki ama Kaspersky free varken başka programların freesi kullanılmaz be.
Kaspersky Free ve ücretli Kaspersky versiyonlarının veritabanı aynı. Sadece ek özellikler var. Gayet de Bitdefender Total Security ile karşılaştırılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı