Avast nasıldır?

Avast'a virüs diyen, Avast en kötüsüdür deyip Huawei kullanan (Telefon yöneticisi>Virüs taraması) bir sürü örnek var. :)
Harika bir noktaya değinilmiş burada. Huawei cihazların virüs tarama yazılımı ve veritabanı Avast tarafından sağlanıyor. Aklınızda bulunsun.

Avast'ın rakiplerine göre yetersiz kaldığını düşünüyorum.

Yani şöyle diyeyim, kendini virüs sanıp sildiğini gördüm.
Hem de Avast bana soruyor virüsü sileyim mi diye. Avastcığım zaten ben anlasam kendim silerim. Hiç önermem.

Burada iyi anlatmış Sönmez Reyiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem de Avast bana soruyor Virüs'ü silim mi diye Avast'cım zaten Ben anlasam kendim silerim. Hiç önermem.

burada iyi anlatmış Sönmez Reyiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya false positiveyse? Her antivirüs false positive yapabilir. Sormadan, önemli bir verinin silinmesini ister misin? Ek olarak sorma ayarı kapatılıp direkt silinebiliyor.

Avast'ın rakiplerine göre yetersiz kaldığını düşünüyorum.
Belki fikrinizi değiştirir. 4 yıl önce bile yanına yaklaşamamışlar. Veri olayıyla alakalı değil. Bu forumda her zaman Avast kötülendi.
1615056197095.png

Ya false positive'yse? Her antivirüs false positive yapabilir. Sormadan, önemli bir verinin silinmesini ister misin? Ek olarak sorma ayarı kapatılıp direkt silinebiliyor.
Ban yememek için onu yazdım maksat videoydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı