Avast nasıldır?

Attığın bağlantıdan bir kısım:
Eki Görüntüle 909959
Bu bağlantıyı oku. Zaten veri kullandıklarını belirtiyorlar. Sen uygulamayı bunu onaylamana rağmen indiriyorsan Avast'a suç atamazsın.
Bak bakalım.

Ayrıca veri satma yı kapatabiliyorum demişsin o yüzden mi Avast özür diledi insanlardan? Ne olursa olsun hayla satışta diye düşünüyorum.
Kapatılamadığı için dilemedi. Kapatılamayan bir şey yok. Tarayıcı eklentisi idi zaten söz konusu verilerin toplandığı yer.

Kanuna ters iş yapmıyor kimse. Veri paylaşmak istemediğini söyleme hakkına yasal olarak sahipsin. Onlar da buna uymak zorunda. Ben şöyle düşünüyorum gibi cümleler kurmaya gerek yok.

Bak bakalım.

Avast'ın CEOsu değişti. Anlamıyor musun? Benim meselem veri değil. Veri olayından önce de Avast kötüleniyordu. Git 2010-2012 arasındaki konulara bak. Bir fark yok.

Sen bunu onaylamana rağmen (ki gizliliğini çok önemseyen birisi olarak resmi gizlilik politikasını okuduğunu sanmıyorum) uygulamayı kullanıp kötüleyemezsin. Sözleşmede söylediklerini yapmak hakları.

Son düzenleme:
Avast'ın CEOsu değişti. Anlamıyor musun? Benim meselem veri değil. Veri olayından önce de Avast kötüleniyordu. Git 2010-2012 arasındaki konulara bak. Bir fark yok.
Virüs girdiğinde Avast ile baş başa kalma dileği ile.

Veri satma olayına da cevap verir misiniz? Yazmıştım

Farkında mısınız bilmem, ama Kaspersky veri yönetme işini sadece GDPR'ye dahil devletlerde yapıyor. Ama Avast'da o seçeneği her yerde(GDPR farketmez) kapatabiliyorsun. Yani son olaylardan sonra "Veri çalıyor moruq" kozu da kalmadı.

Virüs girdiğinde Avast ile baş başa kalma dileği ile.
2-3 yıldır girmedi. Sorun yok. Daha önce ESET ve Norton kullandım. İkisinde de virüs kaynıyordu. Ama "Yok virüs var, sen görmüyorsun. Onlar gizli çalışıyor." diyorsan Malwarebytes yükleyip ve tarayıp sonucu gönderebilirim. Avast hem antivirüs, hem de antimalware olduğu için Malwarebytes'e ihtiyaç duymuyorum. Ama istersen onu da yaparım.

2-3 yıldır girmedi. Sorun yok. Daha önce ESET ve Norton kullandım. İkisinde de virüs kaynıyordu. Ama "Yok virüs var, sen görmüyorsun. Onlar gizli çalışıyor." diyorsan Malwarebytes yükleyip ve tarayıp sonucu gönderebilirim. Avast hem antivirüs, hem de antimalware olduğu için Malwarebytes'e ihtiyaç duymuyorum. Ama istersen onu da yaparım.
Konu aç Avast ve Diğer Anti-Virus yazılımları ile anket yap bakalım sonuçlar ne olacak?

Zaten Avast kötü demiyorum Kaspersky var ken kullanılmaz.

Konu aç Avast ve Diğer Anti-Virus yazılımları ile anket yap bakalım sonuçlar ne olacak?

Zaten Avast kötü demiyorum Kaspersky var ken kullanılmaz.
Forumdaki herkes Kaspersky diyecek ve Avast diyen 5-6 kişi anca olacak. Maalesef forumdaki oylara göre seçim yapamam. Kaspersky varken kullanılamayacağını nereden biliyorsunuz? İkisini de kullandınız mı da eminsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı