Avast nasıldır?

Avast sizce nasıl?

• Güzel bir antivirüs programı

• Kötü

• İdare eder

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Çünkü ücretsiz sürümün adı Kaspersky Cloud free/Bitdefender free paralı sürümleri var ama bu sürümleride birkaç özellik dışında paralı sürümleri ile arasında güvenlik açısından bir fark yok.
Tek şunu anlamıyorum Avast herkes de sorun çıkarmış da neden bilgisayar sürümünde bir tek bende sorun çıkarmamış?

Zamanında adı kötü olaylarda geçmiş bir firma. Yanılmazsam Norton Avast ile bir anlaşma yaptı bana göre ileride güzel gelişmeler yaşayabiliriz.
Norton, Avast'ı satın aldı direkt diye biliyorum.

Koruması vs oldukça iyidir ve en geniş ağlardan birine sahiptir ancak "ücretsiz" sürümü bildiğin verilerini depolar götürür. Sanırım ücretli sürüm aylık 5 6 lira gibi ucuz olunca ücretsiz sürümü böyle yapma gereği duymuşlar.
Tek şunu anlamıyorum Avast herkes de sorun çıkarmış da neden bilgisayar sürümünde bir tek bende sorun çıkarmamış?
Bende de kusursuz çalışmıştı, uzun süre sonra denemek istemiştim.

Güvenlik açısında diğer AV'lerin çok gerisinde. Ayrıca bilgileri satıyor deniliyor ama o konuda çok bilgili değilim. Şu anda sana tavsiyem şu:
Avast'ı denetim masasından kaldırıp hemen Kaspersky yada Bitdefender Cloud Free kurman.

Güvenlik açısında diğer AV'lerin çok gerisinde. Ayrıca bilgileri satıyor deniliyor ama o konuda çok bilgili değilim. Şu anda sana tavsiyem şu:
Avast'ı denetim masasından kaldırıp hemen Kaspersky yada Bitdefender Cloud Free kurman.

/https://www.kaspersky.com.tr/free-cloud-antivirus
Anti-virüs'leri denetim masasından kaldırmayın. Kendi araçları ile kaldırın. Avast Uninstall Utility | Download aswClear for Avast Removal

Bilgisayarda yüklü değil telefonumda var sadece şu anda sorun çıkartmadı zaten telefonu aldığım dan beri.
Bence kendisi virüs programın.
Demek istediğinizi anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı