Avast silinmeli mi?

Sadece Kaspersky yeterli. Bilinçli kullanıyorsan girdiğin siteler güvenliyse hiçbirine de gerek yok. İlla bir tane dursun diyorsan Malwarebytes veya Kaspersky yeterli.
oldukça bilinçli kullanıyorum çünki bilgisayarıma virüs girmesinden çok korkuyorum mesajınız için teşekkürler
Windows defender yok mu? O varsa sil hepsini
Yoksa kasperi sil kasar. Avast kalsın
defender hiçbir işe yaramıyor ondan dolyı pek güvenmeyelim defendera

Merhaba, bilgisayarımda AdwCleaner, Kaspersky ve malwerebytes var, bir de Avast. Bunlar yeterli mi? Avast çok alan kaplıyor ve RAM yiyor. Şimdi Avast'ı silsem güvenlik açığım olur mu?

Bilgisayarın iyiyse Avast'ı kullanabilirsin mesela eskiden benim sistem 4 GB RAM falandı çok zorluyordu zamanında iyiydi fakat yine çok şapıyordu yani PC em güçlü diyorsan silme bence.

Hemen o elindeki Avast'ı yere bırak ve Kaspersky ile devam et. Yoksa buradan canlı çıkamayız evlat
😃🤣 çok teşekkürler
Defender'ı antivirüs olarak mı sayıyorsunuz? Link vermek yasak olmasaydı size bir trojan linki gönderecektim o zaman anlardınız defender ne işe yarıyor.
peki malwerbytesi bulundurmalımıyım sizce
Defender'ı antivirüs olarak mı sayıyorsunuz? Link vermek yasak olmasaydı size bir trojan linki gönderecektim o zaman anlardınız defender ne işe yarıyor.
peki malwerbytesi bulundurmalımıyım sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı