Çözüldü Avast silinmesine rağmen Windows Defender açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İnsan.exe

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Cheat Engine yüklerken yanında Avast da inmiş. Avast kaldırma aracıyla güvenli modda kaldırdım ama yine de Windows Defender açılmıyor.

hata.png

İşletim sistemim Windows 8.1
Acaba virüs mü bulaştı, çözümü ne olabilir?

İndirdiğim site:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yaptım, Microsoft'un sitesindeki çözümü uyguladığım zaman çözüldü kardeşim. Destekte bularak çözdüm.

Çözememiş arkadaşlar buradan halledebilir.

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim, iyi günler.
Bugün Cheat Engine yüklerken yanında Avast da inmiş. Avast kaldırma aracıyla güvenli modda kaldırdım ama yine de Windows Defender açılmıyor.

Eki Görüntüle 1111776

İndirdiğim site:

Keşke kendi sitesinden indirseydiniz.

Kaspersky Rescue Disk senin kurtarıcın olur.

Kaspersky recue disk senin kurtarıcın olur.

Deneyeceğim.

Kaspersky Rescue Disk senin kurtarıcın olur.

PC'e virüs varken USB takmam bir hata olmaz mı? Başka PC yok, başka ne yapabilirim?

Bu normal bir Avast değil, içine virüs injekte edilmiş bir versiyon. Gezginler.net güvenilir değil. Sağlam bir antivirüs (Kaspersky ve Malwarebytes) ile tarama yapın.

Hocam, aynı yerden ben de indirdim. bende bir sorun yok, Defender uyarı vermiyor.

Eki Görüntüle 1111776

İndirdiğim site:

Hocam, başka bir hata olduğunu düşünüyorum. aynı siteden ben de indirdim, bende bir sorun yok.

Ben de oradan indirmiştim. Avast yükledi, geri sildim sorunsuz şekilde. Antivirüs vardı, ondandır. Malwarebytes yükleyin ve taratın, indirdiğiniz Cheat Engine'i silin ve kendi sitesinden kurun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı