Çözüldü Avast silinmesine rağmen Windows Defender açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İnsan.exe

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Cheat Engine yüklerken yanında Avast da inmiş. Avast kaldırma aracıyla güvenli modda kaldırdım ama yine de Windows Defender açılmıyor.

hata.png

İşletim sistemim Windows 8.1
Acaba virüs mü bulaştı, çözümü ne olabilir?

İndirdiğim site:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yaptım, Microsoft'un sitesindeki çözümü uyguladığım zaman çözüldü kardeşim. Destekte bularak çözdüm.

Çözememiş arkadaşlar buradan halledebilir.

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim, iyi günler.
Hocam aynı yerden bende indirdim bende bir sorun yok Defender uyarı vermiyor.

Hocam başka bir hata olduğunu düşünüyorum aynı siteden bende indirdim bende bir sorun yok.

Ben Avast'ı fark etmeden indirmesini kabul etmişim.
Ben de oradan indirmiştim. Avast yükledi, geri sildim sorunsuz şekilde. Antivirüs vardı, ondandır. Malwarebytes yükleyin ve taratın, indirdiğiniz Cheat Engine'i silin ve kendi sitesinden kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yu deneyeceğim.

Büyük ihtimalle, o anda kafam çok karışıktı, reklam falan çıktıysa kabul etmişimdir.

Hocam, ben de kabul etmiştim ancak güvenli moda almadan kaldırdığımda bir sıkıntı olmadı. Sizde nasıl bir sıkıntı var anlamadım.

ProceXP indiriyorum.

Yine Gezginler çıkıyor karşıma, kendi sitesi var mı bunun?

Windows Defender böyle bir hata veriyor Avast'ı silmeme rağmen Malwarebytes indirdin buga girdi açılmadı silmeye karar verdim silme ekranında takılı kaldı.

İndiriyorum.

Hocam, procexp yükleyip bakınız diyorum. Kurulumsuz zaten, VirusTotale de girin, kurduğunuz şeyleri taratın. Zaten virüs kapmışsın anladım ama ne virüsü öğrenelim bari.

Procexp indiriyorum.

Yine gezginler çıkıyor karşıma, kendi sitesi var mı bunun?

Hocam, Avast tam olarak silinmemiş olabilir, onu kontrol edin. Malwarebytes silme ekranında takılı kaldıysa görev yöneticisinden kapatıp tekrar deneyiniz.

Hocam, procexp yükleyip bakınız diyorum. Kurulumsuz zaten, VirusTotale de girin, kurduğunuz şeyleri taratın. Zaten virüs kapmışsın anladım ama ne virüsü öğrenelim bari.

1626634254951.png

böyle diyor
Buradan indirince çalıştı.

1626634340837.png

1626634358815.png

1626634371643.png

1626634386138.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı