Avast ve Windows Defender İle Tarama Yaptıktan Sonra Virüs Kalmış mıdır?

Bir de Kaspersky ile dene tam olsun.
Denedim şimdi bitti birşey bulunamadı
Dostum için rahat etmiyorsa harddiski biçimlendirerek bir format at. Sorun kökünden çözülsün tabii önemli dosyaların yoksa.

İnternetim berbat olduğu için format atmayı pek istemiyorum Avast Windows Defender ve Kaspersky ile tam tarama yaptım hiçbir şey bulmadı.
Zararlıyı bulmuş. Neden yetersiz diyorsun? Evet, diğer programlara göre biraz zayıf olabilir ama zaten bulduğu şey için başka programa yönlendirmeni önermem. False positiveye benzemiyor. Tanımı direkt vermiş. Hem Windows Defender'in, hem de Kaspersky'ın veritabanında var.

Avast tarama sonucunda buldu mu?

Avast ve Kaspersky ile tam tarama yaptım ve bulmadı.
Avast Kaspersky ve Windows Defender ile tam tarama ve birçok kez hızlı tarama yaptım bir şey bulmadı hala var mıdır ya da kalmış mıdır?

Denedim şimdi bitti bir şey bulunamadı.

İnternetim berbat olduğu için format atmayı pek istemiyorum Avast Windows Defender ve Kaspersky ile tam tarama yaptım hiçbir şey bulmadı.

Avast ve Kaspersky ile tam tarama yaptım ve bulmadı.
Avast Kaspersky ve Windows Defender ile tam tarama ve birçok kez hızlı tarama yaptım bir şey bulmadı hala var mıdır ya da kalmış mıdır?

Bilgisayarımı yeni aldım ve bir şey olmasını istemiyorum hala virüs var mıdır ya da kalmış mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı