Avast vs Defender

Üstteki alıntımı okurken biraz zorlarsanız anlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Sizin bu yorumunuzu baz alırsak, Kaspersky kullanan milyonlar tehlikede o halde.
Güvenliği ihlal edildi ne demek oluyor?
Zararlı, gerçek zamanlı koruma tarafından tespit edilemedi, sisteme sızmayı başardı demek.

Kuzenim Avast kullanıyor ve korsan oyun falan da indirmiyor. Geçen ay bize gelmişti. Flash'ı benim PC'ye taktı. 2 tane trojan ve 4 tane reklam virüsü giriyordu Kaspersky indirmemiş olsaydım. Bu mu iyi bir antivirüs?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzenim Avast kullanıyor ve korsan oyun falan da indirmiyor. Geçen ay bize gelmişti. Flash'ı benim PC'ye taktı. 2 tane trojan ve 4 tane reklam virüsü giriyordu Kaspersky indirmemiş olsaydım. Bu mu iyi bir antivirüs?
Arkadaşın tarama yapmamış olabilir.

Arkadaşın tarama yapmamış olabilir.

Ama güvenlik duvarının virüsleri girmeden tespit edebilmesi lazım. En azından reklam virüsünü. Bana her hafta otomatik tarama yaptığını söylemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle. Sitede Kaspersky yazmak için sıraya giriyorlar, Defender testlerde tam puan almış zaten sisteme AV yüklemeye pek gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…