Avast vs Defender

Avast bir virüs değil ancak virüs ile bir farkı yok. İkisi de arka planda sistemi boş yere kullanıyor ve ikisini de sadece denetim masasından silemiyorsunuz. :) Ben bu yazılımın virüs olarak hitap edilinmesi gerektiğini düşünüyorum. Kaspersky önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilgisayarıma bir dosya indirmiştim. Defender hemen uyarı verdi ama çok zor sildi. Algılama açısından tam puan ama silme işi kötü.

Defender boş işler yapıyor. Geçen Kaspersky indireceğim kendi sitesinden, gelmiş buna tarama yapalım mı diyor. Yapacaksan yap. Kaspersky'a da virüs gibi tarama isteyen bir şey yani.
Avast bir virüs değil ancak virüs ile bir farkı yok. İkisi de arka planda sistemi boş yere kullanıyor ve ikisini de sadece denetim masasından silemiyorsunuz. :) Ben bu yazılımın virüs olarak hitap edilinmesi gerektiğini düşünüyorum. Kaspersky önerebilirim.
Acaba hiç kaldırdınız da mı böyle diyorsunuz?
@Fraosary Sen Avast'ı ölümüne nasıl savunuyorsun? Bravo.
Defender bu kadar kötü nasıl olabiliyor arkadaş?
Ben değil test sonuçları söyler.

Kaspersky'ı çok seviyorum ama işlemci, RAM, disk kullanıyor.
İlk yüklediğimden mi bilmiyorum.

Defender boş işler yapıyor. Geçen Kaspersky indireceğim kendi sitesinden, gelmiş buna tarama yapalım mı diyor. Yapacaksan yap. Kaspersky'a da virüs gibi tarama isteyen bir şey yani.

Acaba hiç kaldırdınız da mı böyle diyorsunuz?

Ben değil test sonuçları söyler.
Evet, kaldırdıktan sonra arkasında 432412321 tane dosya bırakıyor. Zararsız falan da demeyin, görev yöneticisinden en az Chrome kadar RAM harcıyor. Yani kullanmadan konuşamayız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı