Avast vs Kaspersky

Avast mı? Kaspersky mi?

• Avast! Premium Security

Oy: 13 18,1%
  • Kaspersky IS

Oy: 59 81,9%

• Oy verenlerin toplamı
    72
Nerede, kaynak gösterir misin?
Screenshot_2022-03-20-14-52-10-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2022-03-20-14-52-23-14_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Biraz konu dışı olacak ama antivirüs programları hakkında bilinçlendirici bir video olduğunu düşünüyorum, tık!

Tabii can değer tahmin ettik niye herkes bu adamın sponsoru gibi.

@EMİR37 yanılmıyorsam, 2012'deydi, Donanım Haber bataklığında ne olduğunu bilmediğim bir linke sırf meraktan tıklamış, PC'me inmesiyle Kaspersky'nın süreklı uyarı vermesi bir olmuş, ben de o programı silmiştim. Ancak Kaspersky hala uyarı veriyordu. Ben de kapatıp tekrar açarsam düzelir, bir daha uyarı vermez diye düşündüm. Kaspersky'ı kapatmamla o sildiğimi düşündüğüm programın PC'mi yeniden başlatması ve sonrasında neredeyse tüm hesaplarımı (Steam- Origin, E-postam vb.) hacklenmişti. Yaklaşık 1-2 hafta hesaplarımı geri almakla uğraşmıştım. Hiç unutmuyorum. O günden sonra da Kaspersky'ın lisans günü dolmadan yenileyip bir daha da kapatmadım ve asla da o tarz bir olay yaşamadım. Bir kaç kez özellikle virüslü programları indirip, Kaspersky açıkken kurmaya çalışmışımdır; baba geçit vermiyor hiç bir virüse👌
Yani, Avoş'u Babayla kıyaslaman biraz hakaret gibi olmuş😁

@Emir37 yanılmıyorsam, 2012'deydi, donanım haber bataklığında ne olduğunu bilmediğim bir linke sırf meraktan tıklamış, PC'me inmesiyle Kaspersky'nın süreklı uyarı vermesi bir olmuş, ben de o programı silmiştim. Ancak Kaspersky hala uyarı veriyordu. Ben de kapatıp tekrar açarsam düzelir, bir daha uyarı vermez diye düşündüm. Kaspersky'ı kapatmamla o sildiğimi düşündüğüm programın PC'mi yeniden başlatması ve sonrasında neredeyse tüm hesaplarımı (Steam- Origin, e-postam vb.) Hacklenmişti. Yaklaşık 1-2 hafta hesaplarımı geri almakla uğraşmıştım. Hiç unutmuyorum. O günden sonra da Kaspersky'ın lisans günü dolmadan yenileyip bir daha da kapatmadım ve asla da o tarz bir olay yaşamadım. Birkaç kez özellikle virüslü programları indirip, Kaspersky açıkken kurmaya çalışmışımdır; baba geçit vermiyor hiçbir virüse👌

Avast'la alakası nedir onu çözemedim.
Benim kurtarıcım her zaman Avast'tı
Avast 4.8 harika sesleri ve tespit ekranı o zaman mükemmeldi ve bir virüse bile geçit vermiyordu.

@EMİR37 Avast'la da alakası var, çünkü Avast'ı da bir çok kez denemişliğim var; Kaspersky gibi kararlı koruması sös konusu değil.
Size de tavsiye ediyorum, kullanın, pişman olmayacaksınız.

@Emir37 Avast'la da alakası var, çünkü Avast'ı da birçok kez denemişliğim var; Kaspersky gibi kararlı koruması sös konusu değil.
Size de tavsiye ediyorum, kullanın, pişman olmayacaksınız.

Ben neredeyse bütün ünlü Av'leri lisanslı
Kullanmışlığım var:
Kaspersky, ESET, Avast, Norton, McAfee,
Şu anda ESET kullanıyorum Kaspersky sistem dostu bir yazılım değil bir zararlı dosya bulunca sistem ölüyor bunlar Avast içinde geçerli ben bir ESET'te rahatlığı gördüm sistemdeki zararlıyı iyi tespit oranı ile tespit edip rahat temizleyen ESET ayrıca Kaspersky'nin bulamayıp Avast'ın bulduğu çok zararlı var. ben zaten bu konuyu bilerek açtım tepkilerin buna yakın geleceğini biliyordum daha büyüklerini beklerdim gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı