Avast vs Kaspersky

Avast mı? Kaspersky mi?

• Avast! Premium Security

Oy: 13 18,1%
  • Kaspersky IS

Oy: 59 81,9%

• Oy verenlerin toplamı
    72
Ben neredeyse bütün ünlü Av'leri lisanslı
Kullanmışlığım var:
Kaspersky, ESET, Avast, Norton, McAfee,
Şu anda ESET kullanıyorum Kaspersky sistem dostu bir yazılım değil bir zararlı dosya bulunca sistem ölüyor bunlar Avast içinde geçerli ben bir ESET'te rahatlığı gördüm sistemdeki zararlıyı iyi tespit oranı ile tespit edip rahat temizleyen ESET ayrıca Kaspersky'nin bulamayıp Avast'ın bulduğu çok zararlı var. ben zaten bu konuyu bilerek açtım tepkilerin buna yakın geleceğini biliyordum daha büyüklerini beklerdim gelmedi.
Şunu anlamadım, bize neden Avast'ı kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Bence hatta genelleme olacak ama çoğunlukça Kaspersky daha iyi.

@EMİR37 evet, Kaspersky normal sistemleri (aslında normalin altındaki düşük sistemleri) yoran bir program ancak orta düzeyde bir sistemde Kaspersky'in çalışıp çalışmadığınıanlayamazsınız. Ayrıca, Kaspersky, Windows güvenlik duvarı ve altın arayan dedektörler gibi, her şeye ötmüyor. O gerçekten zararlı olabilecek yazılımlarda borusunu öttürüyor.

Ve sizi temin ederim ki, Kaspersky'ın sahibi değilim, bu bağlamda onu ölesiye savunmam aptallık olur. Ben sadece yıllardır kullanıyorum, kullandığım süre boyunca da sistemime ne canlı, ne cansız yaklaşamadı✌️
Dediğim gibi, uzun yıllardır, mobil dahil tüm cihazlarımda kullanıyorum. Bu bağlamda nekadar koruduğundan eminim.

Dosya Ekleri

• Lisanslar.jpg
    Lisanslar.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 42
Şunu anlamadım, bize neden Avast'ı kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Bence hatta genelleme olacak ama çoğunlukça Kaspersky daha iyi.

Siz niye Kaspersky'yi kanıtlamadasınız bu forumdaki neredeyse(olmayanlarda var)
Herkes böyle ben bazen ESET'i bazen Avast'tı bazen de Kaspersky'nin iyi olduğunu söylerim ama bütün forumda şu algı var "kaspırski en iyi" olmamalı veya "Avast Kaspersky'yi şurada geçti" veya bu tür bir şey diyoruz "en iyi AV Kaspersky" "yok şöyle kötü" "böyle kötü" bu algıyı anlayamadım.

Siz niye Kaspersky'yi kanıtlamadasınız bu forumdaki neredeyse(olmayanlarda var)
Herkes böyle ben bazen ESET'i bazen Avast'Ti bazen de Kaspersky'nin iyi olduğunu söylerim ama bütün forumda şu algı var "kaspırski en iyi" olmamalı veya "Avast Kaspersky'yi şurada geçti" veya bu tür bir şey diyoruz en iyi AV Kaspersky yok şöyle kötü böyle kötü bu algıyı anlayamadım.
Siz sormuşsunuz Kaspersky mı Avast mı diye, neden savunmayayım? Ayrıca Avast gerçekten Kaspersky'ın yanında berbat.

Siz sormuşsunuz Kaspersky mı Avast mı diye, neden savunmayayım? Ayrıca Avast gerçekten Kaspersky'ın yanında berbat.

İşte soruyla alakası yok herkes ölesiye Kaspersky'yi savunuyor Technopat ESET'le alakalı video çekiyor biz Kaspersky en iyi diyoruz ilginç.
Ayrıca Avast gerçekten Kaspersky'ın yanında berbat.

İşte ben de bunu Kaspersky'ye söyleyemem çünkü ölümüne Kaspersky'yi savunan Kaspersky'nin Türkiye övme ofisi önümde var.

Ben neredeyse bütün ünlü Av'leri lisanslı
Kullanmışlığım var:
Kaspersky, ESET, Avast, Norton, McAfee,
Şu anda ESET kullanıyorum Kaspersky sistem dostu bir yazılım değil bir zararlı dosya bulunca sistem ölüyor bunlar Avast içinde geçerli ben bir ESET'te rahatlığı gördüm sistemdeki zararlıyı iyi tespit oranı ile tespit edip rahat temizleyen ESET ayrıca Kaspersky'nin bulamayıp Avast'ın bulduğu çok zararlı var. ben zaten bu konuyu bilerek açtım tepkilerin buna yakın geleceğini biliyordum daha büyüklerini beklerdim gelmedi.
Dediğiniz gibi en hızlısı eset. Diğerleri benim sistemi çok çok çok yavaşlatıyor ama eset öyle değil. Pek çok kez eset kullandım ve çok iyi bir AV.

Dediğiniz gibi en hızlısı ESET. Diğerleri benim sistemi çok çok çok yavaşlatıyor ama ESET öyle değil. Pek çok kez ESET kullandım ve çok iyi bir av.

Bence de bende ESET kullanıyorum memnunum. ESET'ten sonra ikinci en iyi performans Avast.(ince ayar yapıldığı takdirde)

Yakşalık 15 yıldır hiç bir antivirüs programı kullanmadım ve şuanda da kullanmıyorum, kullanmayacağım. Windows 11 kullanmaktayım. Kendini bilen bir kullanıcı için antivirüs gerekli değil bence. Girip çıktığınız siteleri bildikten sonra ve korsan yazılım oyun indirmedikten sonra gerek yok bence.

Bence de bende ESET kullanıyorum memnunum. ESET'ten sonra ikinci en iyi performans Avast.(ince ayar yapıldığı takdirde)
Avast konusun da size katılmıyorum. Kaspersky evet sistemi çok yavaşlatıyor ama bence avast'dan daha iyi. Artık ben de mi oldu sorun bilmiyorum ama bir ara avastı silmek için çok çok uğraştım. Ya silinmedi Allahın belası şey. Kaspersky ı program kaldır dan direkt silebiliyorsun basit bir şekilde. Avastı silmek iki saatimi aldı.

Yakşalık 15 yıldır hiçbir antivirüs programı kullanmadım ve şu anda da kullanmıyorum, kullanmayacağım. Windows 11 kullanmaktayım. Kendini bilen bir kullanıcı için antivirüs gerekli değil bence. Girip çıktığınız siteleri bildikten sonra ve korsan yazılım oyun indirmedikten sonra gerek yok bence.

Tabii ki ben belli sitelerde gezip güvenli program kullanan için Defender'ı devre dışı bıraksanız bile sıkıntı yok.
Avast konusunda size katılmıyorum. Kaspersky evet sistemi çok yavaşlatıyor ama bence Avast'dan daha iyi. Artık ben de mi oldu sorun bilmiyorum ama bir ara Avast'ı silmek için çok çok uğraştım. Ya silinmedi Allah'ın belası şey. Kaspersky'ı program kaldırdan direkt silebiliyorsun basit bir şekilde. Avast'ı silmek iki saatimi aldı.

Bende onu ESET'te yaşadım ESET unistaller çalışmadı güvenli modda elle sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı