Avast vs Kaspersky

Avast mı? Kaspersky mi?

• Avast! Premium Security

Oy: 13 18,1%
  • Kaspersky IS

Oy: 59 81,9%

• Oy verenlerin toplamı
    72
İşte soruyla alakası yok herkes ölesiye Kaspersky'yi savunuyor Technopat ESET'le alakalı video çekiyor biz Kaspersky en iyi diyoruz ilginç.

İşte ben de bunu Kaspersky'ye söyleyemem çünkü ölümüne Kaspersky'yi savunan Kaspersky'nin Türkiye övme ofisi önümde var.

Kaspersky koruma hizmeti Avast gibi paraya tapmaz istersen açıklayayım ESET ile sanal makinede fidye virüsü denedim ESET uyarı bile vermedi trojan denedim sadece zararlı dedi karantinaya falanda almadı ancak Kaspersky ile denediğim zaman trojanda otomatik olarak durdurdu fidye virüsünde ise silmek için karantinaya hızlıca aldı.

Kaspersky koruma hizmeti Avast gibi paraya tapmaz istersen açıklayayım ESET ile sanal makinede fidye virüsü denedim ESET uyarı bile vermedi trojan denedim sadece zararlı dedi karantinaya falanda almadı ancak Kaspersky ile denediğim zaman trojanda otomatik olarak durdurdu fidye virüsünde ise silmek için karantinaya hızlıca aldı.

Hangi fidye zararlısıydı.

1647791846770.png

1647791886539.png

Öncelikle kim para düşkünü tartışmaya açık bir konu değil bence. Adam iPhone kullanıcılarına sadece en üst paketi satıyor.

Onun haricinde değişmiş çok şey olabilir 2 yıl az bir süre değil. Bir de senin ki ona denk gelirken başka 10 zararlıda tersi olabilir.

Burada antivirüs dünyasında dair "benim şu konuda bilgim var" diyebilecek tek kişi olmadığına neredeyse eminim. Bende herkes gibi testlere baktım ve Kaspersky aldım ancak performans olarak ve kullanıcı tercih seçeneklerinden, ayrıca devasa fiyat farkından dolayı bir dahaki lisanslama döneminde Avast'a döneceğim.

Tam hatırlamıyorum 2 sene oldu.

2 Sene'de çoktan veritabanlarına eklemişlerdir ama eski ESET değil şu anki daha güçlü daha iyi.
Eki Görüntüle 1337813

Eki Görüntüle 1337815

Öncelikle kim para düşkünü tartışmaya açık bir konu değil bence. Adam iPhone kullanıcılarına sadece en üst paketi satıyor.

Onun haricinde değişmiş çok şey olabilir 2 yıl az bir süre değil. Bir de senin ki ona denk gelirken başka 10 zararlıda tersi olabilir.

Burada antivirüs dünyasında dair "benim şu konuda bilgim var" diyebilecek tek kişi olmadığına neredeyse eminim. Bende herkes gibi testlere baktım ve Kaspersky aldım ancak performans olarak ve kullanıcı tercih seçeneklerinden, ayrıca devasa fiyat farkından dolayı bir dahaki lisanslama döneminde Avast'a döneceğim.

Zaten 2020'deki ile şu anki çok farklı şu anki az kaynak güçlü tespit.

Kaspersky kaç kez ödül aldı ve diğer antivirüslere göre daha fazla zararlıyı tespit etti.
Mart ayından aralık ayına bir yıl daha bitmiş değil mi(!)
Avast'tın o zaman ki testlerine göre konuştum ki hala çok iyi iş çıkarıyor. Kaspersky'den geri kalan bir tarafı yok bir de Kaspersky daha fazla zararlı tespit etti derken hangi testte göre dediniz neredeyse tespitleri eşit.

Geri
Yukarı