Avast zararlı site uyarısı

Ascendency

Hectopat
Makaleler
3
Gerçekten zararlı mı? Bu uyarıyı dosyaupload sitesinden oyun için mod indirirken aldım. Herhangi bir şey inmedi. VirusTotal'de pek bir şey gözükmüyor. VirusTotal

1614442703499.png

Son düzenleme:
Yanlış söylüyor Avast tarzı virüs programları kullanmayın. Windows Defender Avast'tan daha iyi :D. Kaspersky veya Norton öneririm.
Program önerisi istemiyorum. Teşekkürler. Kaspersky'ı bilemeyeceğim ama Norton'dan hiç memnun kalmadım. Yanlış söylediğini neye dayanarak tespit ettiğinizi öğrenebilir miyim? Sadece merak ediyorum. İnşallah "Avast kötü" demek için yanlış söylediğini söylemiyorsunuzdur.

Program önerisi istemiyorum. Teşekkürler. Kaspersky'ı bilemeyeceğim ama Norton'dan hiç memnun kalmadım. Yanlış söylediğini neye dayanarak tespit ettiğinizi öğrenebilir miyim? Sadece merak ediyorum. İnşallah "Avast kötü" demek için yanlış söylediğini söylemiyorsunuzdur.

Hocam sonuçlara baktım 1 motor uyarı vermiş o da virüs değil zararlı diye tanımlıyor. Verilere dayanarak söylüyorum Avast ön yargısı değil.

Avast içerisindeki reklamlardan dolayı uyarı vermiş olabilir.

Bir sorun yok gibi görünüyor. İsterseniz içerideki dosyayı sanal makinemde şuan'da başlatabilirim. :)
Website https olmadığı için güvenli değil diyor bunu tarayıcılar'da yapar bu arada sorun yok.

Avast içerisindeki reklamlardan dolayı uyarı vermiş olabilir.

Bir sorun yok gibi görünüyor. İsterseniz içerideki dosyayı sanal makinemde şuan'da başlatabilirim. :)
Bağlantı tam olarak o değil. YouTube'dan kopyalayamadım. Discord kullanıyorsanız ve Discord adresinizi verirseniz tam bağlantıyı gönderebilirim. Ama siz sorumlu olursunuz.

Ek olarak Avast siteyi engellemiyor. İndir butonuna basınca engelliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı