Avast zararlı site uyarısı

Avast içerisindeki reklamlardan dolayı uyarı vermiş olabilir.

Bir sorun yok gibi görünüyor. İsterseniz içerideki dosyayı sanal makinemde şuan'da başlatabilirim. :)
Website https olmadığı için güvenli değil diyor bunu tarayıcılar'da yapar bu arada sorun yok.
Tam bağlantı değil dediğim gibi. Discord adresinizi verirseniz gönderebilirim. Bekliyorum.

Yine de VirusTotal bağlantısını koydum. VirusTotal sandbox işlevi görüyor mu bilmiyorum ama doğruluğundan emin olamadım.

VirusTotal, zararlıları sandbox üzerinde çalıştırıp hangi dosyaların değiştirildiğini veya eklendiğini, reg kayıtlarını v.b... İşlemleri de görüntülüyor.

VirusTotal, zararlıları sandbox üzerinde çalıştırıp hangi dosyaların değiştirildiğini veya eklendiğini, reg kayıtlarını v.b... İşlemleri de görüntülüyor.
Sadece site bağlantısını attığımı fark ettim. Avast zaten siteyi engellemiyor. İndir butonuna basınca engelliyor. Sandbox sitedeki tüm butonlara basıyor mu? :D

Arkadaş indirme kısmına basmış oradan kaynaklı eğer sitenin içerisinde HTTPS olmayan bir site varsa eklentisi uyarı veriyor bence bu güzel bir şey.
SSL kullanmayan birçok siteye girdim. Avast ilk defa bir siteyi tam ekranda engelliyor. Normalde sağ alttan URL: Blacklist bulduğunu söyleyip bağlantıyı kesiyordu.
İndirip VT'ye atın. Sonuçları paylaşırsınız diye ümit ediyorum.
İndiremiyorum. Devam etme seçeneği yok. Sadece siteden ayrıl var. Arkadaşa bağlantıyı Discord üzerinden gönderdim. Sanal makinede test edeceğini söyledi.

Geri
Yukarı