Avast'a geçmek iyi midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeter artık tartışmayı bir kenara bırakalım, konu sahibi de Avast indirmek isterse diye aşağıya linki bırakıyorum.

Ben Kaspersky'den bıktım. Her şeyime karışıyor. Çok kızgın bir antivirüs. Nefret ediyorum artık Kaspersky'den. Avast'a geçeceğim, iyi mi yapacağım sizce? Avast'ın aslında çok kötü olmadığı söyleniyor.
Kim diyor aslında kötü olmadığını? Sanki bilmiyoruz.

Ben Kaspersky'den bıktım. Her şeyime karışıyor. Çok kızgın bir antivirüs. Nefret ediyorum artık Kaspersky'den. Avast'a geçeceğim, iyi mi yapacağım sizce? Avast'ın aslında çok kötü olmadığı söyleniyor.
Bu forumda Kaspersky ile alakalı konu açmayın. Çoğu üye Kaspersky fanboyu olduğu için sağlıklı sonuç alamasınız.

Bilgili bir kullanıcı iseniz Defender yeterli. Ben de Defender kullanıyorum, gayet kaliteli. Superfish'i açıklanmadan önce tespit eden bir Anti-Virüs'e güvenebilirim herhalde 😜.

Ne kadar kavga çıkmış. Avast gayet iyi bir anti virüs, ha tabii sen gidip bütün virüslü sitelerden bir şeyler indirirsen onu engelleyecek anti virüs yok. Kendin biraz bilinçli olursan Avast seni gayet iyi şekilde korur. Sistem performansını da düşürüyor demişler 1 sene kullandım sildiğimde hiçbir fark göremedim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı