AVG antivirüs kalkmıyor

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 3470 3.9 GHZ O.C -SAPPHIRE RX 580-20 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-240+120 SSD SNOWMAN M200 600W +80 PSU
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
Bugün bilgisayara CCleaner indireyim dedim uzun zamandır kullanmıyordum denemek istedim kurdum bana AVG de kurmuş %45'te 15 20 dakikadır Denetim Masası'ndan kalkmıyor AVG setupu çalışıyor diyor yerel diskten silmeye çalışınca admin izin vermeli diyor prefetch temp hepsini temizledim nasıl kurtulacağım sistemi bayağı yavaşlattı 100 FPS'den 15 20'ye iniyor çıkıyor.

Bugün bilgisayara CCleaner indireyim dedim uzun zamandır kullanmıyordum denemek istedim kurdum bana AVG de kurmuş %45'te 15 20 dakikadır Denetim Masası'ndan kalkmıyor AVG setupu çalışıyor diyor yerel diskten silmeye çalışınca admin izin vermeli diyor prefetch temp hepsini temizledim nasıl kurtulacağım sistemi bayağı yavaşlattı 100 FPS'den 15 20'ye iniyor çıkıyor.

Kurulduktan sonra silmeyi deneseniz?

Kurulduktan sonra silmeyi deneseniz?

Denetim masasında gözükmüyor Revo unitsaller ile parçaladım denetim masasında yok ama masaüstünde açılıyor.
Bunu deneyin.

Sürekli restart atmamı istiyor atınca da hiçbir şey değişmiyor.

Kendi programını kaldırmayan AVG yazılımı var ortada :)

Saatin yanındaki sistem tepsisindeki AVG simgesine sağ tıklayın.
"AVG korumasını geçici olarak devre dışı bırak" seçeneğini tıklayın.
Korumanın ne kadar süreyle devre dışı bırakılmasını istediğinizi ve güvenlik duvarını da devre dışı bırakıp bırakmayacağınızı seçin ve ardından "tamam"ı tıklayın.

Tekrar dene istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
@devxlive

1633695264474.png

@devxlive
Kusura bakmayın hocam, siz de rahatsız oluyorsunuz, özür dilerim.

1633695444532.png

Reis, sorunlar bizi bırakmıyor. 32 Bit yok mu ya :)

1633695781987.png

Yeni konular

Geri
Yukarı