AVG antivirüs silinmiyor

VeyselYk

Hectopat
Arkadaşlar kolay gelsin, Tamindir denen rezil siteden program indirdim sonra yüklemedim bile silmeye çalıştım. AVG antivirüs yüklemiş bilgisayara silemiyorum da lanet ettim ya, nasıl silebilirim bunu? Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Revo Uninstaller yükleyerek programı tamamen kaldırmayı deneyebilirsin.

Ayrıca antivirüs programı olarak Kaspersky Security Cloud kullanmanı öneririm.

Onun için bir program indirmelisiniz. Güvenlik moduna geçip silecektir. Bunu Avast antivirus'te de yapabilirsiniz.

Çalıştır a msconfig yazıp çıkan pencerede önyükleme sekmesine gelip güvenli önyükleme seçeneğini aktif ettikten sonra, bilgisayarı güvenli modda açıp uygulamayı silebilirsin diye tahmin ediyorum. Kolay gelsin.

Görev yöneticisinden kapatmayı deneyin, görev yöneticisi açılmıyorsa eğer Process Hacker kullanarak gelişmiş görev yöneticisini açabilirsiniz. Oradan antivirüs programını görevi sonlandır yapın ve hemen antivirüs dosya konumundan antivirüsü silin, sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülmüş diye zannediyorum, bende de olmuştu bu yöntemle yaptım. Kolay gelsin.

Görev yöneticisinden kapatmayı deneyin, görev yöneticisi açılmıyorsa eğer Process Hacker kullanarak gelişmiş görev yöneticisini açabilirsiniz. Oradan antivirüs programını görevi sonlandır yapın ve hemen antivirüs dosya konumundan antivirüsü silin, sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülmüş diye zannediyorum, bende de olmuştu bu yöntemle yaptım. Kolay gelsin.
Process Hacker'ı trojan virüslü diye biliyorum, hatta gönderdiğin site bile Virus Total sonuçlarını paylaymış ki 5 adet virüs var.

Geri
Yukarı