AVG kullanılır mı?

Tablette ve eski PC'de kullanmıştım sadece eski PC biraz daha geç açılıyordu çok da bir performans düşüşü olmuyordu tablette ise direk indirilmiş olarak geldi kullandım gayet güzeldi PC kötü olan indirebilir veya başka bir antivirüs uygulamasına yönelebilir ya da PC kötü ise Windows 10 işletim sistemliyse indirmeyin kendi Defender'ı ile devam edin yani yıllar önce kullanmıştım o zamanlar iyiydi şimdi nasıldır bilemiyorum o zamanlar iyi ise şimdi iyidir diye tahmin ediyorum öneririm.

Son düzenleme:
Yalnız AVG benim telefonunla gelmişti ve silinmiyordu. Demekki Sony ile iş birliği varmış. 😣

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210417-041219.png
    Screenshot_20210417-041219.png
    161,8 KB · Görüntüleme: 82
Yalnız AVG benim telefonunla gelmişti ve silinmiyordu. Demekki Sony ile iş birliği varmış. 😣

Benim de eski tabletimin markası ile iş birliği yapmıştı :D

Sizin tabletinizin markası hangisi hocam?

Hocam eskiden kullanmıştım Alcatel miydi neydi öyle bir şeydi.
Zamanında AVG ve Avira gibi yazılımları denedim. Bu iki yazılım da sistemi aşırı yoruyordu. AVG ayrıca Avast'ın aldığını da belirtelim. Avast kendini koruyamayan ve veri satışları ile kötü bir unvanı olan bir yazılım. Avast'a ait CCleaner, AVG gibi yazılımları önermiyorum.

Hocam bunu bilmiyordum yıllar önce kullanmıştım o zaman önermem Kaspersky öneririm ama :D

Bilmediğin sitelere girmiyorsan, interneti iyi biliyorsan kullanılır. Aksi takdirde kendini bile koruyamayan bir program. Eski bilgisayarımda kullanıyordum HDD virüsle dolmuştu, eğitim zaiyatı oldu gariban. Ben tavsiye etmem, interneti iyi bilirim ama buna rağmen Kaspersky kullanıyorum.

Bence kullanılır.
Son 30 günün istatistiklerini de attım. İlk günlerde biraz yavaşlama olabilir ama sonra PC kendine gelir.
Windows 7'de en iyi çalışan ücretsiz antivirüs AVG' dir.
Hem de bir çok antivirüse göre daha çok özellik veriyor.
Ben bilinçli kullanıcıyım diye indirmemezlik etme, hep aynı siteleri kullanmıyoruz.
Pdf sıkıştıracaktım pdf24 tools un kara listede olduğunu öğrendim.
Bazı kısıtlamaları can sıksa da, bence güzel bir antivirüs.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    149 KB · Görüntüleme: 79
Hort olmuş ama neyse.
Home kullanıcısının ihtiyacı yok. Dünyanın en iyi anti-virüsü Windows defender'dır. Kaspersky AVG gibi şirketler datayı zaten Windows'a satıyor. Dünyanın en çok kullanılan işletim sisteminin 3.parti bir korumaya ihtiyacı var mı sizce? Yeni bir virüs çıktığında kafası hemen ezilip database'e ekleniyor zaten.
%1 şansla senin benim değil şirketlere trilyon dolar zarar verdirecek bir virüs çıkabilir tabi. Eğer çıkarsa düşünürüz onu da.

Hort olmuş ama neyse.
Home kullanıcısının ihtiyacı yok. Dünyanın en iyi anti-virüsü Windows defender'dır. Kaspersky AVG gibi şirketler datayı zaten Windows'a satıyor. Dünyanın en çok kullanılan işletim sisteminin 3.parti bir korumaya ihtiyacı var mı sizce? Yeni bir virüs çıktığında kafası hemen ezilip database'e ekleniyor zaten.
%1 şansla senin benim değil şirketlere trilyon dolar zarar verdirecek bir virüs çıkabilir tabi. Eğer çıkarsa düşünürüz onu da.
En iyi antivirüs Windows Defender olsaydı, AVG kurulmazdı.
400.000.000'un üzerindeki kişi de AVG'YE güvenip Defender'ı kapatmazdı. Hem AVG sadece antivirüs değil, performans taraması falan da yapıyor. AVG TuneUP ile de PC temizleniyor.

Geri
Yukarı